Facebook: čtvrtá nejlidnatější země světa (záznam konference)

Přidáno: 15.01.2010 | Autor: Helmut_Zabal | Přidal: Medo

Toto je jen jeden z postřehů konference, kterou uspořádala společnost ARBOinteractive v Praze 14.1.2010 pod názvem FACEBOOK NOW. Jedním z cílů setkání bylo informovat odbornou veřejnost o strategické spolupráci společností ARBOinteractive a FACEBOOK.

 

FB_konferencia_TV.jpgFB_konferencia_TV.jpg

Konference přinesla řadu inspirativních informací a postřehů, z nichž mohou čerpat nejen lidé z prostředí online reklamy. Nahlédněte spolu se mnou do kuchyně firmy, která má podle slov viceprezidenta Blakea Chandleeho nejlepší období teprve před sebou. MeTooTV vám nabízí kompletní videozáznam na čtyřech kanálech. Ke slovu se dostaly i české mozky z online světa (jména řečníků uvádím níže).

 

KANÁL I.
Sociální sítě budoucnosti - řečníci: Marcin Wozniak (COO ARBOmedia AG), Mark Cowan (Emerging Markets EMEA Facebook), Blake Chandlee (VP of sales EMEA Facebook)

 

KANÁL II.
Prezentace reklamních formátů Facebook 1 + Případová studie Facebook 2 - řečníci: Mark Cowan (Emerging Markets EMEA Facebook), Blake Chandlee (VP of sales EMEA Facebook)

 

KANÁL III.
Případová studie 3BIT a Škoda - řečník: Tomáš Jindříšek (Ogilvy Interactive)
Případová studie Gambrinus - řečník: Alexandr Kliment (Concept One)

 

KANÁL IV.
Diskusní panel - moderuje Ondřej Aust, PPF Media, účastníci panelu: Tomáš Jindříšek (Ogilvy Interactive), Tomáš Búřil (Centrum Holdings), Petr Nešpůrek (Mediaedge: CIA), Jan Edlman (OMD), Michal Fejk (Isobar)


ZÁZNAM KONFERENCE NALEZNETE TU


Během přestávek jsme se dvou členů managementu FACEBOOKu zeptali, na kterých stránkách tráví čas, pokud náhodou nejsou na fb.


Blake Chandlee (Facebook USA)


Mark Cowan (Facebook UK)


Videoodpovědi na další otázky a pozdrav najdete TU

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře