Pánové, dejte si udělat mužnejší prsa!

Přidáno: 13.03.2008 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

Každého muže fascinují ženská prsa jen do chvíle, než mu narostou na vlastní hrudi. Máte pocit, že si z vás střílíme? Omyl! Pánové, riziko, že se jednoho dne vzbudíte s ženskými prsy je sice malé, ale je!
fotografiafotografia

Pokud se tak stane, máte dvě možnosti: 1. už v životě se nevysvlečete na koupališti, sauně, v šatně a dalších veřejných místech, 2. anebo si zaplatíte plastiku prsou!

To slovíčko, kterého se děsí většina informovaných mužů je GYNEKOMASTIE. Jde o zvětšení prsní žlázy, které způsobují hormony. V pubertě tento jev není ničím výjimečným. Chlapcům se zduří prsa, po čase vyrovnání hladiny hormonů se všechno vrátí do normálu a je po problému. Někdy se však hormony zblázní i dospělému chlapovi a odnesou si to jeho prsa... a sebevědomí. Hanba nehanba, samo se to nespraví, jde se k doktorovi!

Nejlepší je hned zajít k plastickému chirurgovi. Obvoďák by vám i tak nepomohl, jen by vás poslal na chirurgii. Před samotnou operací musíte absolvovat klasické interní vyšetření, ale i návštěvu endokrinologie a radiodiagnostiky. Na operačním stole si poležíte v celkové anestézii přibližně tři hodiny, během kterých vám chirurg odstraní tukovou a žlázovou tkáň a nadbytek kůže. Pár dní budete nosit zpevňující korzet a potom se už můžete těšit z ploché chlapské hrudi! Těch pár ne velmi viditelných jizviček vám za ten dobrý pocit určitě bude stát. A když svoji zdravotní pojišťovnu přesvědčíte dostatečnými argumenty, operaci vám proplatí a váš dobrý pocit z nové hrudi nezatíží peněženku. Jinak se tato operace pohybuje někde mezi 20 - 30 tisícovkami.

fotografia

Gynekomastie není jediným důvodem, proč si muži dávají od plastických chirurgů formovat nová prsa! Jsou chlapi, které přinutí lehnout si pod skalpel vlastní lenost. Oni mají totiž úplně opačný problém než muži se zduřelými prsy. Touha po kráse vypracovaných prsních svalů, ale na ty se jejich plochá hruď promění až po dlouhých měsících posilování. Plastika dokáže vše urychlit. Takovéto operace se ve světě stávají hitem!

 Div se světe, nejvíc se zbláznili muži v Indii. Každý mladý Ind touží po dokonalých prsech.. Namísto fitnes center ale praskají ve švech centra plastické chirurgie. Před třemi, čtyřmi lety to ještě bylo tabu, dnes se mezi mladými o ničem jiném nemluví. Muž se silikonovými implantáty není ničím výjimečným. Samozřejmě, mužské implantáty nemají tak ohromné rozměry jako ty ženské.

 Dát si udělat silikonová prsa, která vzbuzují image vášnivého kulturisty, je jen první krok k dokonalé hrudi. Z plastické chirurgie většina Indů směřuje rovnou na laserové odstranění chloupků. Hladká hruď bez ochlupení je totiž nutností!

fotografia

 Na muže se silikonovými prsy můžete narazit na celém světě. Američani, Němci, Italové anebo Brazilci jsou stejně posednuti svým zjevem jako některé ženy. Osobně si ale neumím představit silikonem zdokonalenou hruď a ochablé břicho anebo bicepsy... Možná by ale takový pohled za ty výbuchy smíchu stál!

           

 

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře