Agaty nevšední sběratelská vášeň...

Přidáno: 17.03.2008 | Autor: BarBara | Přidal: BarBara

Lidé sbírají ledacos.Známky, ubrousky, skleněná zvířátka nebo třeba  klíčenky. Agáta se rozhodla pro úplně jinou sběratelskou úchylku.

fotografiefotografie

Zamilovala se do čokoládových figurek natolik, že bere obchody s nejrůznějšími čokoládovými produkty útokem. Pokud nepotkáte Agátu na nějakém vypečeném večírku, rozhodně jí v posledních měsících čím dál tím častěji potkáte v obchodech s čokoládou, kde se prý cítí stejně dobře jako v obchodě s módou.

fotografie

Čokoládové figurky si vystavuje po celém svém novém domě.. Agátin koníček je opravdu roztomilý, nicméně kruhy blízké Agátě nám sdělili, že je čokoládou a její historií  přimo posedlá. Že by se z rebelky,  stávala sladká rebelka ?

Jakmile má  Agáta chvilku čas, zve své známé na „domácí čokoládové „orgie", které se stávají mezi jejími přáteli velmi oblíbenými dýchánky.

fotografie

„Našla jsem si pár receptů co lze z čokolády vše „uvařit „ a  hodně mě to nadchlo", říká Agáta.„Čokoládu můžete smíchat s chilli papričkou a udělat z ní pikatní omáčku na maso ,dále je možné připravit různě ochucené čokoládové nápoje a jako vitamínovou bombu můžete nabídnout  ovoce máčené v horké čokoládě", dodává Agáta.Pokud zrovna Agáta neplánuje čoko večírek, tak se ráda nechá pozvat od kamaráda na sladké fondue ve dvou.

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře