Agaty nevšední sběratelská vášeň...

Přidáno: 17.03.2008 | Autor: BarBara | Přidal: BarBara

Lidé sbírají ledacos.Známky, ubrousky, skleněná zvířátka nebo třeba  klíčenky. Agáta se rozhodla pro úplně jinou sběratelskou úchylku.

fotografiefotografie

Zamilovala se do čokoládových figurek natolik, že bere obchody s nejrůznějšími čokoládovými produkty útokem. Pokud nepotkáte Agátu na nějakém vypečeném večírku, rozhodně jí v posledních měsících čím dál tím častěji potkáte v obchodech s čokoládou, kde se prý cítí stejně dobře jako v obchodě s módou.

fotografie

Čokoládové figurky si vystavuje po celém svém novém domě.. Agátin koníček je opravdu roztomilý, nicméně kruhy blízké Agátě nám sdělili, že je čokoládou a její historií  přimo posedlá. Že by se z rebelky,  stávala sladká rebelka ?

Jakmile má  Agáta chvilku čas, zve své známé na „domácí čokoládové „orgie", které se stávají mezi jejími přáteli velmi oblíbenými dýchánky.

fotografie

„Našla jsem si pár receptů co lze z čokolády vše „uvařit „ a  hodně mě to nadchlo", říká Agáta.„Čokoládu můžete smíchat s chilli papričkou a udělat z ní pikatní omáčku na maso ,dále je možné připravit různě ochucené čokoládové nápoje a jako vitamínovou bombu můžete nabídnout  ovoce máčené v horké čokoládě", dodává Agáta.Pokud zrovna Agáta neplánuje čoko večírek, tak se ráda nechá pozvat od kamaráda na sladké fondue ve dvou.