Muj prvni vibrator...

Přidáno: 18.03.2008 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

Otázkou není, zda si vibrátor koupit, ale jaký si koupit! Každá žena MUSÍ mít zázračnou mašinku, která se v jejích rukou mění na nejlepšího milence.

fotografiefotografie

Všechny vaše kamarádky ho už mají, dokonce i ty, jež se k tomu nepřiznávají!

fotografiefotografie

Dámy, pokud ještě nejste šťastnými majitelkami vibrátoru, připravili jsme pro vás krátký manuál, který byste si měli přečíst před vstupem do sexshopu. Tam se vás totiž prodavačka zeptá - Jaký si přejete? Je to jednoduchá otázka s vícerými správnými odpověďmi. Hanba nehanba, jde se na to!

  1. Vibrátor si můžete koupit prostřednictvím internetu, zásilkového katalogu a v sexshopu. Jistě, první dvě možnosti nabízejí příjemnou diskrétnost, avšak svůj první vibrátor byste si měli koupit pouze v sexshopu. Věřte, že nejste jediná, která si v ten den koupí vibrátor a proto pocit hanby není na místě.
  2. Vibrátor je skutečným pomocníkem při odhalování vlastní sexuality. Stejně dokáže pomoci těm, kteří mají problém s dosahováním orgasmu. Věděli to ženy v pravěku s kamenným penisem mezi nohami a vědí to i dnešní ženy se silikónovým na stejném místě.
  3. V minulosti se dokonce vibrátorem poháněným párou léčili hysterické ženy. Některé ženy kvůli tomuto požitku, hysterii pouze předstírali. Terapie byla velmi jednoduchá. Ženy přišly k lékaři, sedly si do čekárny a těšily se na zbavování hysterie. Řeknu vám, že dokud nevynalezli parní vibrátor, tak se lékaři pořádně namakali!
  4. Vibrátor byl pátým domácím přístrojem, který elektrifikovali! První byl šicí stroj, potom fén, rychlovarná konvice a toustovač. Vibrátor dokonce předběhl vysavač či žehličku a první modely se daly nasadit jako nástavec na mixér.
  5. Do sexshopu se vydejte s nejlepší kamarádkou. Vyhnete se skupinovým nákupům! Svoji hanbu budete všechny schovávat za rozpačité chichotání a nákup vašeho prvního vibrátoru se změní na špatnou tragikomedii.
  6. Během výběru toho správného robertka vám prodavačka předvede desítky modelů, velikostí a tvarů. Vy byste jako první měli vědět, z jakého materiálu by měl být ten váš. Kov a sklo mohou trošku chladit, ale na druhé straně jsou mimořádně elegantní. Gelové, latexové anebo silikonové jsou přizpůsobivé a dokáží neuvěřitelně věrně napodobit skutečný penis. Na některých kouscích jsou rafinované výčnělky, které vyjma vnitřku dokáží stimulovat i klitoris. Nejlevnější jsou umělohmotní robertci, kteří připomínají hrubší pera. U některých žen se může projevit alergie na některý materiál. V takovém případě jednoduše robertka dáte své kamarádce a vy si koupíte nového.
  7. Novinkou jsou hi-tech vibrátory. Jejich futuristický atypický dizajn ani při důkladnějším prostudovaní nenapoví, o jaký předmět jde. Klidně ho můžete mít vystavený v poličce nad televizorem a všichni si budou myslet, že máte krásnou dizajnovou sošku.
  8. Velmi důležitá je též velikost a tloušťka. V tomto případě neplatí, že čím větší, tím lepší. Pokud si od prodavačky necháte předvést ten největší vibrátor, nebuďte překvapená, když z pod pultu vytáhne útvar svojí velikostí připomínající dvoulitrovou flašku. Průměr 5 cm a velikost 20 je ideál.
  9. Do výběru vibrátoru můžete zapojit i vašeho partnera! Tato erotická pomůcka se totiž může stát součástí vašeho milování. Toho svého ale musíte přesvědčit, aby ve vibrátoru neviděl svého mužského konkurenta. Požádejte ho, aby zavřel oči, zapněte vibrátor a drážděte mu vejce anebo konečník. Umře od rozkoše!
  10. Pojmenování - robertek - poznáme jen v našich končinách. Traduje se historka, že jistý zahraniční diplomat za minulého režimu zásoboval kamarádky svojí ženy vibrátory ze zahraničí. Samozřejmě se na to přišlo, noviny poukázaly na nemravnost západu a lid československý díky tomu přisoudil vibrátoru název - robertek.

A nyní už jen musíte mít vždy připravené náhradní baterie.

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře