text

Justin Timberlake přichází s koncertním DVD

Přidáno: 30.10.2007 | Autor: SilviaTurnerova | Přidal: chris

Justin Timberlake, popová hvězda světového formátu, už několik měsíců křižuje zeměkouli se svým koncertním turné FutureSex/LoveShow.
foto: Lalo Yaskyfoto: Lalo Yasky

Koncem října zahájil australskou část, evropskou absolvoval v létě. V červnu se zastavil i ve Vídni a já jsem šťastná, že jsem se na jeho koncert dostala. Justin zpíval a tancoval jako o život, dokonce pár skladeb i odehrál na klavíru. Kapela, vokalisté i tanečníci byli výborní. Pohyblivé pódium, světelná šou a animace byly dotáhnuté téměř k dokonalosti. Jednoduše řečeno, nebylo jen co poslouchat, ale hlavně bylo na co se dívat. Člověk ani nestíhal sledovat, co všechno se před ním děje. Z koncertu jsem odcházela nadšená a doufala jsem, že bude i koncertní dvd z tohoto turné a už je to tu ! 19.listopadu dorazí na pulty slovenských obchodů FutureSex/LoveSounds Live From Madison Square Garden. Ti, kteří na koncertě byli, vědí, že stojí za to, ti, co mají rádi Timberlakeho, si určitě přijdou na své a na dvd se podívají více než jedenkrát.

Koncert vychází na 2-dvd, co slibuje nejen super show, ale i hromadu bonusů. Těch je požehnaně - detaily, co všechno absolvuje Justin, jeho kapela a štáb před, během a po koncertě, pokec Justina o každé skladbě, exkluzivní záběry ze zákulisí, raritní bonusové video, nesestřihané rozhovory.

 

Silviia Turnerová

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře