Světová móda z Brna. Styl/Kabo 2010 (+ TV ZÁZNAM)

Přidáno: 08.09.2010 | Autor: Helmut_Zabal | Přidal: Medo

36. mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO probíhaly opět ve třech dnech od 24. do 26. srpna 2010. Staly se největší B2B prezentací módního průmyslu a nejvýznamnější kontraktační akcí pro sezonu jaro/léto 2011 nejen na českém, ale i na středoevropském trhu.

 

STYL/KABO 2010 @ MeTooSTYL/KABO 2010 @ MeToo

Během tří dnů se na molech brněnského výstaviště uskutečnilo třicet módních přehlídek se zaměřením na konkrétní branže. Těžištěm doprovodného programu byly módní přehlídky zaměřené na prezentace kolekcí klasické denní a večerní módy, prádla a plavek, obuvi i soutěže návrhářů. 

 

 

Podívejte se na ně společně s námi a zažijete vzrušující zábavu.

 

>> LINGERIE STYL/KABO 2010 <<

>> TOP STYL STYL/KABO 2010 <<

>> CLASSIC STYL/KABO 2010 <<

 

Na dynamických a inspirativních módních přehlídkách se představily značky Amore Chobo, Bruno Banani, Calvin Klein, Corin, Fabio, Fashy, Favab, Levée, Lisca, Sassa Mode, Spoltex, Pleas, Werso, Andrea Zieglerini, Bella, Didriksons 1913, H&D, Jopess, Moděva oděvní družstvo Konice, Monnalisa, Oleana, Sanu Babu, Tomina, Venus Bridal.

 

Každý den se v komponované přehlídce představily také kolekce návrhářů, kteří se ucházeli o prestižní titul TOP STYL DESIGNER. V konkurenci osmi kolekcí finalistů z ČR a Maďarska (Dominika Hladká, Lucie Kordačová, Annamária Kósová, MgA., Lucie Králová, Lukáš Macháček, Anna Marešková - Michala Bětíková, Miroslava Kohutiarová - Katarína Kopková - Antonín Soukup, Natálie Steklová) porotu nejvíce zaujala tvorba dvojice českých autorek Anny Mareškové a Michaly Bětíkové, Vítězná kolekce má název Obsession.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře