Ja Rule míří do České republiky

Přidáno: 14.09.2010 | Přidal: chris

Chtěli jste ho? Máte ho mít! Sami jste rozhodli o tom, kdo vystoupí 23. 10. 2010, kdy se jeden malý bod na mapě rozzáří hvězdnými jmény, do města Tábor, jako jediného v České republice, klubu Milenium, přijede americká superstar JA RULE, It´s MURDER INC na akci s tradicí se jménem GreenShop The Hip Hop no.12


Ja RuleJa Rule

Odpoledne na Vás bude čekat program přímo před klubem od 10:00 se snowboardovou rampou jako Snowboard Ski & JIBB Jam Tábor s Montana Graffiti jamem pro 20 writterů, DOTZ Tuning koutkem s vychytanýma kárama a doplňkama, stánky s občerstvení, pitím, Djem a další kopou kravin zdarma, kde se může opravdu zúčastnit úplně každý a odnést si domu hodnotné ceny!
Večer se na GreenShop Hip Hop Stagei vystřídají výše zmíněný, ale to není vše! Tombola za 50.000kč tentokrát s výherními tikety přímo u stánku a hlavní výhrou na podiu, speciální projekce s premiérovými klipy, pouliční dárečky a panáky pro první příchozí zdarma, soutěže o zbraně gangů s Dirty Dog, a také beatbox od vraha Bellita. Druhý podium bude věnováno s hypem od Smacka & Igora pro Havana and RocaWear Bullet Time Grime & Dubstep Stage. V podání rapera Ja Rule zazní hity jako "The Reign", "Mesmerize", "Always On Time", "Caught Up", "Body", "Clap Back", "New York", "Caught Up", "Livin´ it Up" a spousty dalších. David Steel, El Nino s novými peckami, Kali a Tina prvně v jižních Čechách, Rytmus v plné show, tak na tohle vše se můžete těšit v Táboře 23. 10. 2010 a v limitovaném předprodeji už za pouhých 299Kč v síti Tickestream.cz přímo ZDE!!
Více informací se budete pravidelně dovídat na www.MafiaRecords.cz, labelu, který pro Vás tuhle párty uvařil, ulice čeká!

 

GreenShop The Hip Hop no.12

GreenShop The Hip Hop no.12


 


      Potvrdíš účast?


      VÍCE INFORMACÍ ZDE


Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře