Mika - Live In Cartoon Motion

Přidáno: 02.11.2007 | Autor: SilviaTurnerova | Přidal: chris

Mika se objevil v šoubyznisu nenápadně. Bez skandálů a velkého humbuku začal útočit na naše smysly.

 

mikacover.jpgmikacover.jpg

Mnozí ho považují za jeden z největších objevů posledních let, dostal i pojmenování jako záchrance či král popu a běžně je porovnávaný s Robbiem Williamsem. Pokud by i tato tvrzení byla přehnaná, jisté je to, že díky Mikovi zavál v našich rádiích kučeravý britský vánek s charakteristickým, místy až falzetovým zpěvem.

Mika ve svých skladbách používá běžné nástroje, využívá minimálně elektroniku a mimo zpěvu si na albu nahrál všechny klávesy a vyzkoušel si i perkusie a programování. Aby toho nebylo málo, je i jediným autorem skladeb, kromě skladby Grace Kelly.

Najít jen pár nej skladeb je těžké, skoro všechny mají šanci stát se velkými hity. Album, s deseti skladbami a jedním skrytým bonusem, uvedl na svět singl Grace Kelly, který si podmanil celou Evropu. V útoku pokračoval skladbami Relax (Take It Easy), Big Girl (You Are Beautiful) a momentálně se snaží potěšit fanoušky skladbou Love Today, jako další singl je naplánovaná skladba Happy Ending.

Z alba, které zaujme už při prvním poslechu, vyzařuje mnoho pozitivního a s jeho pomocí si můžete nejen zpříjemnit den, ale i vylepšit náladu. Nezbývá mi nic jiného, než vám ho doporučit.

 

Mika - Life in Cartoon Motion

Universal Music

délka 44:25

 

Grace Kelly

Loolipop

My Interpretation

Love Today

Relax (Take It Easy)

Any Other World

Big Girl (You Are Beautiful)

Stock In The Middle

Happy Ending / Over My Shoulder

 

http://www.mikasounds.com/

 

Silvia Turnerová

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Mika poprvé v ČR - Praha 26.7.2010

Komentáře