ČESKÝ COPPERFIELD - ROBERT FOX PŘIPRAVUJE TRIUMF

Přidáno: 12.03.2011 | Autor: TASR | Přidal: rookie

Málo kdo by neznal ve světě uznávaného českého iluzionistu Roberta Foxe.

 

Robert FoxRobert Fox

Mág, který šokoval publikum po celém světě svými iluzemi 21.století, při kterých se až tají dech. Robert udivoval v uplynulých letech diváky v USA, Číně, Kanadě, Malajsii, ale také v Evropě například v Anglii, Lucembursku, Švédsku a Rakousku.

 

V Česku se vyskytoval Robert v minulých letech jen málo. Přesto si našel čas na svou vlastní televizní silvestrovskou show - Magie v ulicích, která se objevila na obrazovkách České televize už třikrát. A tak i čeští diváci měli možnost uvidět mladého iluzionistu přímo v akci. Jako první na světě například v této show vyndal dálniční známku skrz sklo ze zamčeného, náhodně vybraného auta a zase jí do auta vrátil.

 

Pořad Magie v ulicích můžete shlédnout ZDE.

 

Jako první u nás předvádí velké světové iluze bez rukaviček a černého pozadí, přímo mezi svými obdivovateli.  Mezi jeho speciality patří proniknutí mladé dívky ocelovou deskou, levitace věcí i lidí. Dále zhmotnění Vaší myšlenky, vypálení jména člověka, na kterého myslíte do Vaší kůže, vyčarování peněz nebo zdeformování masivní kovové vidličky. Toto jsou některé z jeho netradičních praktik.

 

Pořad Uvolněte se, prosím můžete shlédnout ZDE

 

Mladý iluzionista velice bedlivě i nadále sleduje zámořskou konkurenci. Plány tohoto soudobého moderního iluzionisty jsou neskromné. Do budoucna připravuje kouzlo se zmizením auta některé z automobilek. Dobrá zpráva pro českého diváka je, že právě u nás.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře