Slovenská Coca-Cola PopStar už má finalisty!

Přidáno: 02.05.2008 | Autor: StreetProduction | Přidal: chris

Odborná porota určila čtyři finalisty soutěže Coca-Cola PopStar: Hanu Malú z Pezinka, Máriu Čírovú z Dolných Lovčíc, Outline z Košíc a Out Of Control z Prešova.
foto: Streetproductionfoto: Streetproduction

Do osmého ročníku soutěže pro mladé hudebníky Coca-Cola PopStar se přihlásilo 176 soutěžících. Mezi nimi vybrala odborná porota osm semifinalistů: Brigita, Hana Malá, Mária Čírová, Michal Varga, Milan Malinovský, Morning T, Outline, Out Of Control, kteří se předvedli živě před porotou a novináři. Za odbornou porotu výsledky vyhlásil její předseda Peter Nagy: „O finalistech rozhodla odborná porota složená z producentů, hudebníků a lidí z médií, kteří dobře znají hudební prostředí a šoubyznis. Není to tedy diletantský výběr. Byli jsme mile překvapeni jak se hudebníci snažili. Chtěl bych zároveň povzbudit interprety, kteří nepostoupili, protože i neúspěch posiluje. Znám i tento pocit, sedm let jsem čekal na svůj první hit a každá facka posouvala dále.“

Postupující kapely čeká 30. května velké  finále a mají před sebou měsíc, kdy mohou svoje vystoupení doladit. Letos bylo semifinále v dokonalé rovnováze zpěvaček, zpěváků a kapel. Semifinále v přímém přenosu  zhlédlo prostřednictvím internetu na stránce www.cocacolapopstar.sk / www.metoo.sk skoro pět tisíc diváků. (Kdo to nestihl má zde možnosť sledovat záznam )

Fanoušci soutěže Coca-Cola PopStar mohou hlasovat na adrese www.cocacolapopstar.sk , kde jsou do 20. května zveřejněny soutěžní nahrávky semifinalistů. Vítěz hlasování získá titul Coca-Cola Internet Star a pokud nepostoupil do finále rozhodnutím odborné poroty, stává se automaticky pátým finalistou. Až ve finále se dozvíme jméno vítěze, který získá kromě titulu Coca-Cola PopStar hlavně možnost pod dozorem profesionálních producentů nahrát své debutové album a uvést ho za podpory organizátorů soutěže. Kromě hlavního vítěze bude na finále oficiálně vyhlášen i vítěz novinářského hlasování Coca-Cola Media Star.

Finálový koncert je veřejný a koná se 30. května od 18:00 hodiny v Divadle Aréna v Bratislavě. Kromě finalistů, kteří zahrají po čtyřech písničkách, budou hosty hudebního večera předcházející vítězové Coca-Cola PopStar  Peoples, Bystrík a skupina Vetroplach.

Finále budete moct sledovat v přímém přenosu i na Metoo.cz 

foto: Streetproduction

 

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře