text

Filmová kritička od porna

Přidáno: 07.11.2007 | Autor: MarekM | Přidal: marcel13

Myslíte si, že filmový kritik s těžkými dioptriemi na nose a kovaný vědomostmi, celé dni sleduje filmy a potom o nich píše odborné úvahy ? Omyl. Nejnověji mají nádherná prsa, šarm a je dobré, když mají přímé zkušenosti s filmem.
SandeeSandee
Takto k filmové kritice přistoupila americká internetová stránka http://www.tunaflix.com/. V úloze odborné recenzentky se představila playmate Sandee Westgate. Ne tak úplně jen playmate. Na svém webu sandeewestgate.com se tato novopečená redaktorka představuje i jako filmová hvězda. Každý návštěvník, který na stránku zavítá, však musí mít víc než 18 let. Její filmy v normální televizi či kině nikdy neuvidíte.

Tunafelix.com si imidžem této sladké krásky se silikony chce zřejmě zvýšit návštěvnost sekce s recenzemi. Určitě by to ale byly vyhozené peníze, kdyby měla svoje recenze dodávat v podobě textu. Společnost jí proto prezentuje prostřednictvím týdenních videosekvencí.

Když televize Nautik chtěla přitáhnout diváky k nočním kvízům, obsadila na post moderátorky děvu, schopnou v pravidelných intervalech, mezi duchaplnými výzvami na zavolání, ztrácet svoje oblečení.

Můžeme čekat, že i Sandee se zanedlouho představí s nějakou noční kritikou, třeba zakázaných filmů. Určitě by mohla předvést víc, než fundovaný názor na novinky ve světě filmu. Bylo by mrháním, nevyužít její zkušenosti z této branže.

Tunafelix svoje rozhodnutí zdůvodňuje slovy: „ Je perfektní zkombinovat zajímavé filmy a žhavé baby."

V premiéře představila novinku Transformers z dílny Michaela Baye a hlavního producenta Stevena Spielberga. První recenze jí celkem vyšla, zvláště díky hlubokému výstřihu, na který stihla patřičně upozornit. Autorům tohoto nápadu nemůžeme upřít jiskru. Není jen jisté, zda má pornohvězda lákat otce, aby se šli s dětmi podívat na Transformery, anebo děti, aby si od otce půjčily nějaký ten filmík z dílny Sandee.

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře