text

ZLATÝ SLÁVIK JÍ UNIKL O PÁR HLASŮ, NYNÍ ÚTOČÍ NA ŽEBŘÍK A OTO

Přidáno: 10.02.2013 | Přidal: rookie

Se dvěma proměněnými nominacemi v anketě Slávik 2012 odletěla před několika hodinami Celeste Buckingham zpět do amerického Nashvillu. Ne však na dlouho, do srdce Evropy se za svými česko-slovenskými fanoušky vrátí už za měsíc. Díky jejich hlasování je totiž nominovaná na další prestižní ocenění v anketách Žebřík 2012 a OTO 2012.

 

 

 

 

Vystoupení Celeste Buckingham na SlávikoviVystoupení Celeste Buckingham na Slávikovi

Vydaní úspěšné debutové desky Don´t Look Back a rok tvrdé dřiny ve studiu vynesly sedmnáctileté Celeste Buckingham dvě proměněné nominace v anketě o nejoblíbenější interprety slovenské populární hudby Slávik 2012. Talentovaná autorka a interpretka, momentálně žijící a pracující v USA, která během večera vystoupila a spolu s kolegou Majkem Spiritem zazpívala svůj loňský hit Run Run Run i aktuální singl Never Be You v novém netradičním aranžmá, zvítězila v kategorii Objev roku. V kategorii Zpěvačka roku se pak umístila na druhé příčce. Zlatý Slávik jí přitom unikl jen těsně. Jak ukázaly výsledky hlasování, jenž organizátoři po nedělním přenose zveřejnili, dělilo Celeste od zisku zlaté sošky pouhých 83 bodů. Podle systému sms hlasovaní a online dotazníku, v kterém jednotlivé hlasy měly hodnotu od jednoho do třech bodů, tak o prvenství rozhodlo maximálně 83 hlasů.

 

Se stříbrnou soškou je však mladá zpěvačka nadmíru spokojená: „Velké DÍKY za všechno! Za vaši podporu, za vaše hlasy, za to, že jste, a že jste tak skvělí," nešetřila chválou na adresu fanoušků Celeste. Ta stejně jako ve své tvorbě i při volbě slavnostních outfitů vsadila na mladé autory. Na vystoupení s Mikem Spiritem oblékla model od slovenského návrhářského dua Factory WTF, ceny přebírala v šatech českého designerského studia Chatty.

 

A právě u českého publika bude mít zpěvačka příležitost zabodovat už za měsíc. V pátek 15. března bude totiž nejen horkou favoritkou na Zpěvačku roku v anketě Žebřík 2012, ale také jednou z hudebních hvězd, které během jubilejního 20. ročníku v plzeňském Parkhotelu vystoupí. Další z cen, na které je Celeste nominována, budou slavnostně vyhlášeny následující den, v sobotu 16. března, kdy se bude rozhodovat o nejpopulárnějších osobnostech slovenské televizní obrazovky v divácké anketě OTO 2012. V té může Celeste opět uspět v kategorii Zpěváčka roku.

 

Výsledky Slávik 2012 - kategorie Zpěvačka:

Tina 6 526 bodů
Celeste Buckingham 6 444 bodů
Zuzana Smatanová 5 383 bodů

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře