Čtvrtý MAXIMVS večer moderního tance v Brně

Přidáno: 15.02.2013 | Přidal: rookie

Brněnské Taneční divadlo MAXIMVS uvede 19.2.2013 již čtvrtý velký večer moderního tance z úspěšné série vesper MAXIMVS, tentokrát v Mahenově divadle v Brně.

 

 

 

TDMaximvs2013TDMaximvs2013

Quartus vesper MAXIMVS je v pořadí již čtvrté setkání s tradičním moderním tancem, ve kterém představí svoje choreografie domácí Taneční divadlo MAXIMVS, ale i jeho host, který je vždy součástí této série představení vesper MAXIMVS. Ta odstartovala v únoru 2011 rovnou v Janáčkově divadle. Tentokrát bude hostem slovenské Taneční divadlo BRALEN Bratislava, které je jedním z nejstarších a dosud existujících těles reprezentujících moderní tanec v Čechách a na Slovensku. Pestrý program večera je složený ze šesti hudebně i stylově různorodých choreografií Davida Strnada a Američana Joe Alegada.

 

Taneční divadlo MAXIMVS, díky kterému tato série tanečních představení vznikla, založil v roce 2004 tanečník, choreograf a pedagog David Strnad s cílem vytvořit v Brně umělecké těleso zabývající se moderním (scénickým) a jazzovým tancem. Za dobu své existence soubor absolvoval mnoho úspěšných představení na domácích i zahraničních jevištích a disponuje kvalitním repertoárem na vysoké technické a umělecké úrovni.

 

Quartus vesper MAXIMVS se koná v úterý 19. února 2013 v 19 hod. v Mahenově divadle v Brně. Vstupenky jsou v předprodeji divadla na ulici Dvořákova 11 nebo online:


http://online.ndbrno.cz/sal.php?soubor=54aa9a07715ea235ae075c6b8f8cda05&jazyk=1&mrs=0&prdID=5973

 

Více na www.tdmaximvs.cz

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře