text

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic poběží o týden dříve!

Přidáno: 22.03.2013 | Přidal: rookie

Nepohádková a poměrně divoká verze Jeníčka a Mařenky, nový film Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, bude k vidění týden před svou oficiální českou premiérou. V týdenní předpremiéře ho ve 3D bude uvádět jediné české kino IMAX v Praze na Flóře.

 

 

JJ

Jak moc zábavný a krvavý je přerod z klasické pohádky do akční fantasy, mohou nedočkaví diváci zjistit s předstihem a k tomu v opravdu velkém stylu obřího plátna.

 

„Já a moje sestra? Máme určitou minulost," říká Jeníček s tváří Jeremyho Rennera známého z poslední Mission Impossible nebo z Avengers, Mařenku hraje Gemma Arteton, bondgirl z Quantum of Solace.

 

Do široké distribuce českých kin vstoupí Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic 28. února, v kině IMAX pak poběží v exklusivním předpremiérovém uvedení už od čtvrtka 21. února a to každý den.

 

Uvedení filmu v kině IMAX bude zároveň časově omezené. Hned od 21. února obsadí odrostlí Jeníček s Mařenkou všechny časy v programu kina, už po dvou týdnech, 7. března, je v něm vystřídá 3D spektákl Mocný vládce OZ režiséra Sama Raimiho.

 

„Jeníček a Mařenka jsou opravdu zábavná podívaná plná 3D efektů. Na plátno kina IMAX proto patří a je to současně kino, kde má takové předpremiérové uvedení opravdu smysl," říká k předpremiéře filmu v kině IMAX Pavel Novák společnosti Bontonfilm, která má snímek v distribuci.

 

V kině IMAX od 21. února 2013.

 

 

O FILMU

Legendární pohádka se mění, z temného pohádkového příběhu se stává zábavnou akční podívanou s rychlým spádem, prohnanou, zlověstnou, moderní a vzrušující. Výsledkem je ztřeštěné akční hororové dobrodružství Jeníček a Mařenka:Lovci čarodějnic.

 

Příběh začíná 15 let poté, co sourozenci Jeníček a Mařenka utekli čarodějnici, která navždy změnila jejich životy ... a poskytla jim chuť krve. Nyní dospěli v tvrdošíjné skvěle vytrénované lovce, kteří jsou stoprocentně rozhodnutí sledovat a zničit čarodějnice ve všech tmavých lesích - odhodlaní k odplatě. Ale jakmile se začne blížit neblaze proslulý „krvavý" úplněk a malé dřevěné městečko začne čelit noční můře v podobě únosů nevinných dětí, Jeníček a Mařenka stanou tváří v tvář zlu horšímu, než představuje jakákoliv čarodějnice, kterou kdy lovili - ďáblu, který by mohl být klíčem k tajemství jejich děsivé minulosti.

 

V hlavních rolích se představí Jeremy Renner, Gemma Arterton, Famke Janssen a Peter Stormare.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře