PLÁŽOVÍ KOCOUŘI, NEBUĎTE PRO SMÍCH!

Přidáno: 01.07.2008 | Autor: BarBara | Přidal: Medo

Páni, tak jako vy čučíte na dokonalé postavy plážových kočiček, i ony si důkladně prohlížejí vás! A věřte, že takřka vždy mají velmi kritické poznámky. Abyste se vyhnuli výsměchu, musíte udělat dvě věci - pravidelně chodit do fitnescentra a koupit si nové moderní plavky!

Móda je prý k mužům nespravedlivá. Plavky jsou však jednou z mála částí oblečení, kde mají muži větší výběr než ženy, které si mohou vybrat buď dvojdílné anebo celé. Víme, že výběr plavek je to poslední, co máte v plánu řešit, zkuste ale do výběru nových zapojit kromě instinktů i fantazii a vědomosti o módních trendech. Říkáte si, na co by vám byly plavky, když ty vaše vám spolehlivě slouží už druhé desetiletí? Takový unikát jest třeba věnovat do musea! Plavky spolehlivě ničí slaná a sladká voda, slunce, písek a opalovací krémy a proto je důležité je měnit každou druhou sezónu.

fotografiafotografia
Speedo - toto je klasika, která připomíná slipy a která byla původně navržená pro plavce. A jaké mají plavci těla? Ženy se shodují, že nejkrásnější na světě! A proto, když takové tělo nemáte i vy, ohlédněte se po jiných střizích. Smutné je, že slipové plavky ve skutečnosti nosí především muži z kategorie 150 kg plus. Pokud jste majitelem pěstěného převislého břicha a oblečete si Speedo plavky, zaručeně vyprázdníte pláž ve vaší blízkosti.

Boxerky - tento model plavek patří k nejžhavějším typům pro letošní letní sezónu. Bermudy totiž pomaličku začínají troubit na ústup. Ono se to vlastně dalo čekat. Plavky Speedo jsou velmi minimalistické, mokré bermudy se zase nepříjemně lepí na nohy a právě boxerky jsou příjemnou střední cestou.

fotografiafotografia

Bermudy - před pár lety si drtivou většinu mužů získali především svojí pohodlností. Nic neobepínali, nikdo se v nich necítil stísněně. Naopak velkoryse a příjemně zakrývali všechny nedostatky od pasu níž. Někteří páni si je dokonce tak oblíbili, že v nich vyrážejí do ulic našich měst, které se rozhodně nedají považovat za přímořské letoviště. Ve jménu všech mužů se špetkou vkusu vás žádáme, NIKDY to nedělejte! Jsou to plavky, ne kraťasy! Jinak i tento rok stále zůstávají v kursu bermudy ala Havaj. Délka a barva je jen a jen na vašem vkusu.

Tanga - na koupalištích a plážích se může vidět všechno možné. Jsme v kontaktu s pár žijícími očitými svědky, kteří na světových plážích viděli muže v tangách! Věřte nám, byl to zážitek. Módní policie je vždy ve stavu pohotovosti, stejně jakož i odborníci z oblasti psychologie. I nedozírný narcisismus se už dnes dá léčit.

 

Pokud patříte mezi soudné a kritické tipy a máte problém předvést se v plavkách, máme pro vás jednu radu. Sice nedokáže vyřešit všechny komplexy, ale jednoho z vás určitě zbaví. Většina žen se dívá mužům po zadcích. Pokud máte pocit, že ten váš nepatří mezi výstavní kusy, sežeňte si wonderpants. Módní průmysl zdokonalil ženská prsa push-upkou a tak na řadu přišli i mužské zadky. Wonderpants jsou vlastně boxerky, které díky vycpávkám vytvaruje vaše pozadí. V nabídce jsou tři různé velikosti vycpávek, takže uspokojený bude určitě každý. No a když byste chtěli trošku zvětšit objem i vpředu, tak se informujte po slipech s technologií wonderjock.

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře