SEXEM K TRVALÉ INVALIDITĚ II.

Přidáno: 30.06.2008 | Autor: BarBara | Přidal: Medo

Být „práce neschopný" díky vášnivému milování, může být celkem lákavá představa. Ve skutečnosti je to však velmi nepříjemné. Osobně bych raději týden ležel s chřipkou jako se zlomeným penisem. Přinášíme vám další důkazy, že postel /anebo jiné místo, kde se milujete/ je rizikovým prostorem.
fotografiafotografia
Zubní kartáček není vibrátor!
Drtivá většina mužů touží po pětadvaceti centimetrovém penisu a přitom každá žena ví, že velký úd je spíš úděl než potěšení. Velké přirození totiž dokáže způsobit bolest, ranky anebo trhlinky, které mohou silně krvácet. V takovém případě byste měli mít vždy po ruce lubrikační gel, díky kterému se již natrhnutí bát nemusíte.

I když je vagína nesmírně pružný útvar, přes který přicházejí na svět několikakilová miminka, děvčata, neměly byste si tam strkat věci, které tam nepatří. Sexshopy jsou plné nejrůznějších vibrátorů a proto nechápeme, proč si tam cpete zubní kartáčky, lahvičky od parfémů, sošky, kuchyňské potřeby, zeleninu a podobně. Aby se ovšem nyní páni příliš nebavili - lékaři pravidelně dolují zajímavé věci i z pánských zadků. Konečník je skutečně citlivá erotogenní zóna. Věci, jako dráty, svíčky anebo flašky tam ale nepatří! Spíš než rozkoš zaručují bolest a pár dní plnou penzi na chirurgii.

Foukají se balóny, nikoliv vagíny!
Páni, už vás někdy napadlo fouknout žene do vagíny? Vás možná ne, ale tisícům mužů z celého světa už ano. A nejen to! Oni to dokonce i udělali! Některé ženy s nafouknutým břichem díky tomu skončily s pěknými křečemi ve špitálu. I malý tlak vzduchu způsobí jeho průnik dělohou a vejcovody do břišní dutiny mezi střeva. Vzduchová bublina je dokonce rozpoznatelná na rentgenu! Žádné speciální ošetření není nutné, vzduch se musí vstřebat sám. Někdy to trvá i několik týdnů.

Druhá nejlákavější jeskyňka
Sex musí být vášnivý a vynalézavý. Určitě si to říká mnoho párů a tak se s menší /ženy/, či větší /muži/ radostí pouštějí do análního sexu. Jistě, vyzkoušet je třeba všechno a možná v této praktice najdete zalíbení, avšak třeba se na to pořádně připravit. Přiznejme si, anální otvor je původně určený na jiné věci, jak na styk a tak vždy je třeba použít lubrikant a kondom. Jinak hrozí natrhnutí a přenos infekcí a virů.

fotografiafotografia

 

Neznačkujte se!
Když má nějaká šestnáctka ocucnutý krk, břicho, ruce a vlastně celé tělo poseté cucfleky, je to možná milé. Když ale přijde do práce třicítka s krkem, který jí hraje všemi barvami, je to už směšné. Víme, že vášeň se dá jen málokdy ukočírovat, uvědomte si ale, že cucfleky na krku jsou stylové maximálně v pubertálním věku.

SM bolí, vzrušuje a je vidět!
Když na stehnech svého kolegy objevíte modřiny, ještě to nemusí znamenat, že se někde bouchl. Možná ho jen včera večer jeho partnerka svázala a pořádně ztřískala. Sadomasochistické praktiky některé lidi vzrušují a nedokáží se jich vzdát i navzdory tomu, že při nich dochází k nejvíce úrazům. Natrhnuté bradavky, modřinami podlité ruce, zadek anebo stehna a zbičovaná záda jsou samozřejmostí. Velmi nebezpečné je i přiškrcování penisu různými kroužky. Na ochabnuté přirození jdou velmi lehce, avšak ze ztopořeného přirození už hůře. Penis puchne a puchne, strašně bolí a dokonce hrozí prasknutí močové trubice!

Poslední orgasmus
Říká se, že smrt při sexu je nejkrásnější smrtí. Pokud to porovnáváme se shořením za živa, tak určitě ano! Výhradně postihuje jen muže a jejich společným znakem je, že jsou výrazně starší jako jejich sexuálna partnerka. Vysvětlení je jednoduché. Sex s mladší milenkou způsobuje stres - chlap myslí na to, aby se jeho nevěra neprovalila, aby neselhal a neudělal si hanbu a při rytmickém šup sem šup tam se rychle dostaví infarkt anebo mrtvička.

Nejpevnější sevření
Neexistuje teenagerská chata, na které by se šeptem nevyprávěly historky o tom, jak se při sexu muž zasekl v ženě. Se zatajeným dechem všichni poslouchají, jak se žena při milovaní lekla, v důsledku čeho se jí pevně sevřela vagína, v níž uvázl nešťastníkův penis. Jedním dechem vždy někdo ochotně prozradí i první pomoc - píchnutí špendlíkem anebo zasunutí prstu do konečníku. Můžeme vás uklidnit, nic podobné nehrozí. Ještě nikdo nikdy v celých dějinách lidstva nezaznamenal, že by penis nebylo možné vytáhnout z vagíny.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře