text

Vánoce začínají v Hollywoodu

Přidáno: 17.11.2007 | Autor: MarekM | Přidal: marcel13

I když se už na nás Vánoce tlačí v podobě reklamních brejků z každé strany, na filmová plátna přijdou přeci jen o něco později, ve vhodnějším termínu. Alespoň k nám dorazí rodinná komedie Santa má bráchu (Fred Claus) od společnosti Warner Brothers až v prosinci.
Poster k filmuPoster k filmu
Hollywoodské celebrity však už mohou bez obav vláčet děti po nákupech a tradičních filmech o Santovi. Tento rok se tam jako první představili právě Warner Brothers. Ačkoliv je námět o starém dědkovi, který dětem nosí dárky a cestou ho potkávají různé trampoty, už dávno stokrát převařený a úplně vyčerpaný, v novém snímku se představí celá rodina Clausovců. Hlavními hrdiny budou vzorný Nick a spratek Fred. Právě pro něho připraví resocializační kůru přímo na Severním pólu, kde se to však kvůli němu skončí obrovským chaosem a téměř zmařenými Vánocemi.

Za projektem stojí David Dobkin, známý jako režisér, scénárista i producent. Mezi jeho nejznámější počiny nesporně patří Rytíři ze Šanghaje (Shanghai knights, 2003) a Jak ulovit družičku (známější pod českým distribučním názvem Nesvadbovi, v originálu Wedding Crashers, 2005). V hlavních rolích uvidíme blázna Vincea Vaughna (Starsky a Hutch, Rozchod!) jako Freda a tvárného Paula Giamattiho (Bokovka, Dáma ve vodě, Druhá šance) jako Nicka.

Tím však seznam zvučných jmen zúčastněných na tomto projektu nekončí. Hereckou sestavu doplňují takové kapacity, jako Kevin Spacey (Obvyklí podezřelí, Americká krása), Rachel Weizsová (Mumie, Nepohodlný, Constantine, Fontána), Miranda Richardsonová (Ospalá díra, Hodiny, Harry Potter a ohnivá číše), Kathy Batesová, (Misery nechce zemřít, Titanic), Elizabeth Banksová (série Spider-man, 4O let panicem, Slimák) jako bonus tu dokonce figuruje raper Ludacris (Rychle a zběsile 2, Crash, Hustle a Flow)... Přesto ale nemůžeme očekávat nic jiného, než nenáročný děj v přístupném stylu. Konec konců, kdo by se v čase Vánoc dožadoval něčeho dramatičtějšího. Uvidíme, zda osvědčené téma a hvězdná jména přinesou i očekávaný zisk.

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře