Vyměnte léky za kameny!

Přidáno: 07.10.2008 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

Na první pohled jsou kameny chladnou, neživou hmotou bez energie. Opak je však pravdou! Takřka každý kamínek, kámen anebo drahokam v sobě ukrývá neuvěřitelnou sílu a energii, která nás dokáže ochránit a dokonce i zbavit široké škály nemocí.
Kameny na nás působí svojí barvou, tvarem a strukturou. Energie z nich proniká do našeho těla prostřednictvím frekvencí, rezonancí, intenzity světla, vibrace barev a vnitřních impulsů. Samozřejmě léčba kameny nenahrazuje řádnou lékařskou péči. Základem je důvěřovat této metodě. Pokud ji budete odmítat, nebude fungovat!
fotografiefotografie
Vybrat si správný kámen můžete vícero způsoby. Buď si necháte poradit od specializovaného léčitele, můžete si vybrat kámen podle jejich vlastností a problému, který vás trápí, napovědět vám může i vaše znamení anebo se spolehněte na svou intuici.
Vyberte si podle znamení!
Pro kozorožce jsou rezervované malachit, achát, kočičí oko a hyacint. Na vodnáře nejlépe působí ametyst, granát, tyrkys, jantar, jaspis a zafír, na ryby pak topas, ametyst, korál, akvamarín, jaspis, zafír a olivín. Beran by si měl vybrat diamant, ametyst, zafír anebo granát a býk achát, zafír, růženín a smaragd. Pro blížence je rezervovaný smaragd, akvamarín, zafír, beryl a tygří oko a pro raka opál, rubín, tyrkys a perla. Lev by měl svou pozornost zamířit na rubín, jaspis a olivín a panna na smaragd, beryl, olivín a jaspis. Váhy mají na výběr diamant, opál, achát, akvamarín a beryl a škorpión topas, granát, beryl a malachit. Střelcům se doporučuje zafír, rubín, tyrkys, granát a topas.
fotografiefotografiefotografie

Desítka nejvzácnějších drahokamů na světě
Diamant - čistí sedmou čakru (centrum energie), léčí všechny nemoci; činní majitele šťastným
Rubín - odstraní tělesnou slabost, posiluje srdce, utlumuje menstruační bolesti
Zafír - posiluje ledviny, srdce a je vhodný při bolestech hlavy; působí proti melancholii
Smaragd - používá se proti nočním můrám a zápalům hrdla; podporuje studium
Akvamarín - odstraňuje problémy s očima, bolesti zubů a depresi; přináší štěstí
Turmalín - posiluje imunitu, odstraňuje chudokrevnost, příznivě působí na srdce
Olivín - používá se proti zimnici, srdečním a střevním problémům; chrání před neštěstím
Granát - působí jako prevence proti rakovině, ozdravuje krev, srdce, pomáhá při zápalech
Perla - přináší sílu a zdraví, posiluje působí proti emocím
Opál - pomáhá při realizaci vytyčených cílů, při soustředění, proti leukémií

Takřka 90 % kamenů je nabitých kladně, což znamená, že energii vyzařují a dodávají tam, kde je třeba. Jen osm procent kamenů je naopak záporných, čili z těla odčerpávají energii.
Používání kamínků je velmi jednoduché. Kamínek si přiložte na místo, které vás bolí. Např. v případě, že vás trápí srdíčko, přikládejte si ho na hruď. Můžete zkusit i masáž s kamínkem. Při akutních problémech je dobré léčit se minimálně pět dní, při chronických chorobách trvá terapie i několik měsíců. Svůj léčivý kamínek nepůjčujte ani nejlepšímu kamarádovi anebo lásce! Má sloužit jen a jen vám!
Tak jako kámen pomůže vám, musíte pomoci i vy jemu! Po každém léčení ho musíte dobíjet energií. Nejprve kámen očistěte pod tekoucí vodou, v čistém pramenu, potoku či moři, anebo na pár hodin ho zahrabte do země. Po očištění následuje zmiňované dobíjení. Na jeden až dva dni ho položte na slunné místo anebo na mističku s mořskou solí. Navzdory této péči se může stát, že kamínek se úplně vybije. Tehdy změní barvu anebo popraská.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Jogurt, lék v kelímku

Komentáře