Mapa ženského těla

Přidáno: 13.10.2008 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

Ženy nemají jednu erotogenní zónu! Pokud se vaše fantazie začíná a končí u klitorisu, většina žen vás asi považuje za zoufale nudného milence. Kromě erotogenní zóny, která se nachází pod jejich kalhotkami, je celé ženské tělo poseté množstvím míst, jejichž dráždění zaručuje sedmé nebe. Milí pánové, máme pro vás erotickou mapu ženského těla, díky které se určitě neztratíte.
fotografiefotografie

Rty - polibky na rty se to všechno většinou začíná. Polibky mohou být vášnivé, vlhké, francouzské, kromě rtů můžete používat jazyk i zuby. Všechno ale s mírou!
Ouška - stejně citlivé jako rty jsou i uši. Platí přísný zákaz používat zuby! Naopak šikovnost rtů a jazyka se velmi oceňuje! Ouška patří mezi nejsilnější zdroje slasti.
Krk - polibky na krk zaručují pozitivní odezvu každé ženy! Uvědomte si však, že nejste upír a proto, pokud právě nemáte 15 let, uberte z intenzity sání. Cucfleky na krku dospělé ženy působí velmi infantilně.


fotografiefotografiefotografie


Nožky - nenutíme vás, abyste je líbali, i když cucání prstíků dokáže některé ženy pořádně rozžhavit! Stejně funguje i příjemná masáž. Pokud není vaše láska mimořádně lechtivá a vaše dotyky ji naopak uspokojují a vzrušují, jděte do toho!
Kolenní jamka - stimulovat tuto část těla můžete i na veřejnosti a nikoho nebudete pobuřovat! Určitě pravidelně v baru anebo v kině hladíte svoji partnerku na nohách. Zkuste svoje šikovné prsty nasměrovat do jamky v kolenním ohybu. Její stimulací dostanete partnerku do varu!
Zadek - je jedno, zda je malý anebo velký, tato část těla si zaslouží vaši pozornost! Na některou dámu funguje jemné hlazení, na jinou zas zapůsobí i výprask. Je jen na vás, abyste zjistili, co se líbí té vaší! Když seberete odvahu a zapojíte do stimulace zadečku jazyk, vaše partnerka se zuby zakousne do polštáře jako mladá tygřice na svém prvním lovu.
Zápěstí - páni, nedivte se! To, co nefunguje na vás, ještě neznamená, že nefunguje na ženy! Ženské zápěstí je mimořádně hebké a citlivé. Správné dotyky zaručují příjemné vzrušení a husí kůži!
Stehna - než se dostanete tam, kam vás to táhne nejvíc, zkuste se na chvíli zastavit na stehnech! Hlavně jejich vnitřní strana je mimořádně citlivá. Můžete se jen dotýkat, hladit, stlačovat, masírovat, líbat, ochutnávat anebo škrábat. Ještě dříve, než se dostanete k vagíně, bude vaše milenka hlasitě vzdychat.
Vagína - cílová stanice každého milování! Klitoris má jen jednu jedinou úlohu - způsobovat rozkoš! Jestliže penis se při dráždění zvětší jen maximálně trojnásobně, klitoris až sedminásobně. Velmi mnoho mužů stále neví, kde se tento orgán rozkoše nachází. Pánové, je asi o 7 centimetrů výše, než si myslíte! Je nad vagínou , blíže k břichu a vypadá jako malá kulička. Můžete ho stimulovat prsty anebo jazykem. Ti multitalentovaní to zvládnou i najednou.
Prsa - po vagíně druhá „povinná jízda". Je jen velmi málo žen, které stimulace prsou nevzrušuje. Hlavně bradavky a jejich bezprostřední okolí je mimořádně citlivé na dotyk, tlak, vlhko, teplo a chlad. Zkuste po bradavkách kroužit kostkou ledu. Zaručeně to vaši partnerku rozpálí! Nezapomeňte si všímat její reakce, abyste zjistili, co ji vzrušuje a při čem trpí.

Každá dáma si vyžaduje individuální přístup. Jednoduše řečeno - pokud na vaši bývalou fungovalo oblizování uší, neznamená to, že z toho bude nadšená i vaše současná.

 

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře