Nejslavnější milenky II.

Přidáno: 07.11.2008 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

Ano, nejedna milenka si zaslouží odsouzení. Je však pravdou, že většina žen tato šikovná děvčata neodsuzuje za to, že spávali s ženatými. Spíš jim vadí, že se měli a mají dobře. Život v luxusu totiž vzbuzuje závist! Pokud se ale ambiciózní děvčata zapletou s prominentními muži, většinou se o nevěře dozví celý svět.
milenky uvodmilenky uvod
Fidel Castro a známa česká zpěvačka
Kubánský diktátor je /byl/ mocný muž, nejen politicky, ale i potentně! Hovoří se, že milenky měl na celém světě, a i v bývalém Československu! Ve Vysokých Tatrách se prý scházel s jednou mladou českou zpěvačkou. Ta si párkrát udělala výlet i na Kubu.
Princ Charles a Camilla Parkerová Bowlesová
Současná, druhá manželka anglického následníka trůnu byla v pozici milenky dlouhých pětatřicet let. Přežila Charlesovou svatbu s Dianou, narození jejích dvou synů a i rozvod a Dianinu smrt. Nakonec se vytoužené svatby se svou životní láskou dočkala. Královna Alžběta II. sice ze začátku kroutila hlavou, nakonec však svatbu povolila. Camilla se navzdory tomu nikdy nestane královnou a většina Angličanů jí neřekne jinak než buldok!
Clinton,Lewinska

Bill Clinton a Monika Lewinská
Američané si už jaksi zvykli na milenecké aféry svých prezidentů. I když se Clinton postaral o pořádný skandál, byl vlastně jen jeden z mnohých... Ambiciózní stážistka Monika ho s nasazením orálně uspokojovala v koupelně vedle Oválné pracovny. Všechno se samozřejmě dostalo na veřejnost a nechutně se propíralo nejen na soudě, ale i ve všech médiích. Americe ani tak nevadilo, že Clinton měl milenku a že důkazovým materiálem je jeho zaschnuté semeno na Moničiných šatech. Prezident na začátku všechno dlouho zatloukal a dokonce i před soudem a tedy lhal! Všechno nakonec ustál a prezidentem zůstal až do konce volebního období.
Češi bez výjimky!
I českým politickým špičkám se zapalují lýtka! Podle vícerých českých médií má česká hlava státu Václav Klaus slabost pro mladé letušky. Před pěti lety vyšel najevo jeho důvěrný vztah s letuškou Klárou, dnes ho bulvár spojuje s osmadvacetiletou letuškou Petrou. Sympatické alespoň je, že president nic nezatlouká. Před médii se vyjádřil, že své manželce svůj milenecky vztah nevysvětlil, neboť se to ani nedá, stejně jako se od ní nedá čekat porozumění.
Milenky k českým politickým špičkám jaksi patří! Expremiér Jiří Paroubek svou ženu podvedl se Slovenkou Petrou. Následoval rozvod, po kterém svoji milenku požádal o ruku. Milenka je součástí života i současného premiéra Mirka Topolánka. To, že s ní čeká dítě, se dokonce jeho manželka dozvěděla z rozhlasu, kde to bez rozpaků oznámil v příjemném novoročním rozhovoru. Dnes s matkou ročního Nicolase a zároveň podpředsednicí parlamentu žije!
Hugh Heffner

Hugh Heffner a přesně neurčený počet zaječic Playmates
Zakladatel časopisu Playboy je i navzdory svému důchodovému věku stále mužem, kterého krásné ženy nenechají chladným. Říká se, že většina žen, která se objevila v jeho časopise, prošla i jeho postelí. Ve své vile má natrvalo nastěhované už čtyry silikónové blondýnky. K znepokojení jeho tří oficiálních milenek Holly, Kendry a Bridget k nim nedávno přibyla čtvrtá, jménem Dáša.
Nevěrníci za humny
V posledním období žilo Slovensko především mileneckými skandály moderátorů Krajcera a Nikodýma a herce Skrúcaného. Daniel Krajcer podlehl šarmu své exkolegyně z televize Markíza Heleně Hupkové. S rozvedenou moderátorkou čeká dítě! Daniel je samozřejmě ženatý a jak sám tvrdí, i nábožensky založený. Kde se potom stala chyba? I přes těžkou situaci se Daniel na nový přírůstek těší. „Ano, spáchal jsem hřích. Na druhé straně narození miminka není hříšnou věcí. Je to dar," dodal. Či si to myslí i jeho žena, jsme se nedozvěděli...
Pořádně za ušima má i herec Štefan Skrúcaný. Věru nemá za sebou příliš šťastné období. Před pár lety způsobil smrtelnou dopravní nehodu, zůstal bez práce a k tom ještě i podváděl svou manželku herečku Zuzana Tlučkovou. Jeho milenkou se stala třiadvacetiletá redaktorka Dominika Lukáčová, která by mohla být jeho dcerou. Skrúcaný nejprve všechno zapíral, avšak celá aféra se skončila rozvodem. Na veřejnost se dostalo i krátké pornovideo, které Štefan a Dominika natočili na dovolené.
Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře