Pokus se španělskými muškami

Přidáno: 10.11.2008 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

V duchu hesla: „Raději jednou vyzkoušet, než stokrát slyšet!", jsme se vydali s partou do sexshopu. Rozhodli jsme se vyvrátit anebo potvrdit všechny pověry, které se spojují snad nejslavnějším afrodiziakem na světě - španělskými muškami! Pravidla našeho pokusu byla jednoduchá. Tři kamarádi jsme se dohodli, že si koupíme jednu flaštičku afrodiziaka a každý z nás ji bude mít k dispozici na jeden večer.
spanielske musky aspanielske musky a
V sexshopu jsme byli vybaveni za pár minut. Koupili jsme flaštičku, na které bylo napsáno: „Přivolejte intenzivní extázi pomocí tohoto slavného erotického preparátu ve formě kapek. Pár kapek stačí k tomu, abyste vy i vaše partnerka prožili doposud nepoznané. Ku zvýšení potence, k odstranění případné chladnosti." K těmto reklamním slibům přidala prodavačka pár užitečných rad. Dozvěděli jsme se, že přibližně půl hodiny až tři čtvrtě před sexem musíme nakapat 10 - 15 kapek do nápoje a samozřejmě vypít. Oba! Zaplatili jsme asi pět set korun. První si odnesl lahvičku domů Igor.

Pokusný králík číslo 1 - Igor: Igor na to šel rafinovaně. Večer otevřel láhev červeného a zasvětil svou polovičku do tajů španělských mušek. Jeho přítelkyně je podobným blbinám přístupná, tak věděl, že ho nepošle k čertu. Společně si nakapali do skleničky 15 kapek, cinkli si a popřáli si úžasný sex. „Kluci, začali jsme se milovat okamžitě, jak jsme to vypili. Čekat půl hodinu na účinek se zkrátka nedalo! Nevím, či to bylo tím vínem, anebo muškami, ale měli jsme neskutečný sex! Byly to exploze - já třikrát a přítelkyně mám pocit, že v kuse! Když skončíme s pokusem, určitě ta lahvička musí skončit u mne!"

spanielske musky bspanielske musky c

Pokusný králík číslo 2 - Roman: Náš pokus se neplánovaně o jeden den prodloužil. Romanovu přítelkyni večer bolela hlava a sám nápoj se španělskými muškami logicky vypít odmítl. Na druhý večer se naštěstí všechno podařilo. Zvolil jinou taktiku než Igor. Své partnerce nic neprozradil. A dobře udělal! „Nic, nedělo se absolutně nic! Udělal jsem všechno tak, jak bylo napsané v návodu a jak nám řekla prodavačka, ale neprožili jsme dosud nepoznané, jak nám slibovali. Bylo to úplně klasické milování, možná jen s tím rozdílem, že jsem byl celý čas ve střehu a čekal jsem na ten zázrak."
Pokusný králík číslo 3 - Já: Po třech dnech dorazila flaštička ke mě. Rozhodl jsem se, že si mušky nenakapu do nápoja, nýbrž přímo pod jazyk. Takto prý zaúčinkují okamžitě a nejintenzivněji. Přítelkyni jsem nic neprozradil, jen jsem se jakože šel těsně před akcí vyčurat. Jestliže jsme spolu jen pár měsíců, každé naše milování je výjimečné a to milování se španělskými muškami nebylo ani horší ani lepší. Netvrdím, že to byly vyhozené peníze, ale mám pocit, že největší vzrušení ze španělských mušek jsem zažil ve chvíli, kdy jsem si je potají nakapal do úst! :-)
Nešly mi tyto různé výsledky našeho pokusu do hlavy a tak jsem začal zjišťovat. Na internetu jsem našel všechny odpovědi na moje a možná i vaše otázky. I když se španělské mušky používají už dlouhá staletí, to, co se prodává dnes v sexshopech nemá se španělskými muškami, které se používaly v dávné minulosti, nic společného!
Španělské mušky - broučci
Odborný název španělských mušek je puchýřník lékařský (Lytta vesicatoria ). Je to hmyz řádu Coleopteres (brouci), jsou deset milimetrů dlouzí, zelené barvy, kteří se kdysi vyskytovali i u nás. Nyní si žijí spíš v teplejších oblastech Evropy. Dospělí puchýřníci obsahují prudký jed - kantaridin, který se ve středověku používal jako afrodiziakum. Tato látka dráždí močový měchýř a močovou rouru a dokáže prokrvit i genitálie, což způsobí pocit tepla. Při špatném dávkovaní dochází k bolestivé erekci, otokům, infekcím močových cest anebo i k smrti. Velmi špatně dopadly dvě prostitutky markýze de Sade. Na pralinky jim nakapal velké množství mušek a chudinky se otrávili. Pro tyto toxické účinky je používání skutečných španělských mušek zakázané.
Španělské mušky - ve flaštičce
Flaštičky, které se prodávají v sexshopech nemají s pravými španělskými muškami kromě názvu nic společného. Jde o výtažek z rostlin, skombinovaný s vitamíny a se symbolickým množstvím johimbínu. Ve skutečnosti vás spíš může stimulovat samotný pocit, že jste je užili a ne jejich reálné složení.

Máte chuť otestovat španělské mušky i na vlastní kůži? Anebo jste to už udělali? Jaké máte zkušenosti?

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře