Šíleně sexy podvazky

Přidáno: 11.11.2008 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

Podvazky měly v minulosti jedinou roli - přidržovaly punčochy tak důkladně, aby se náhodou neshrnuly. Protože dnešní punčochy obsahují elastan, podvazky ztratily svůj význam a proto se nosí pro úplně odlišný účel - mají svádět! Názor některých žen, že podvazky nosí jen /cituji/ „kur.y", je scestný. Pročetl jsem si několik internetových diskusí na téma podvazky a se žádným podobným názorem jsem se nesetkal. Diskutující dámy se naopak shodly, že s podvazky se cítí neuvěřitelně sexy a vřele je doporučují!
podvazky bielepodvazky biele

 

 

 

Podvazky zvedají nejen sebevědomí!
I když se dají podvazky nosit každý den, dokonce i pod kalhoty s výjimkou riflí, většina žen si je schovává na výjimečné příležitosti. Toto neuvěřitelně sexy spodní prádlo dokáže divy. Vám zdvihne sebevědomí a vašemu partnerovi, milenci anebo manželovi zdvihne ... vždyť víte co! ;-) Nesmíme zapomínat, že podvazky jsou i mimořádně praktickou věcí, díky které se vám budou pohodlně nosit punčochy. Díky podvazkům totiž nebudou padat, klouzat ani se jinak nepohodlně přemísťovat.

podvazky 1podvazky 2

Odpověď na otázku, či ženy nosí sexy prádlo kvůli mužům anebo kvůli sobě, je nejednoznačná. Některé milují pocit, že mají přímo na své kůži vzrušující jemnou krajku, jiné si zase spíše užívají obdivné pohledy mužů. Takže je to asi 50 na 50!
Podvazky si můžete obléci i v případě, že ještě chodíte do školy anebo do práce, kde si nemůžete dovolit působit příliš vyzývavě. Přece to, co máte pod oblečením, je jen a jen vaše věc! Sice to nikdo neuvidí, ale odzrcadlí se to na vašem chování. Nedá vám na to nemyslet! Cítíte klipsny na noze, napětí popruhů a na rozdíl od punčošek vám konečně bude proudit vzduch mezi nohama. Budete se cítit sexy a chodit svůdněji. Budete sebevědomější a vyzařovat z vás bude pozitivní sexuální energie. /V takovém případě, milé dámy, pozor na sexuálně naladěné spolužáky, profesory, kolegy a šéfy!/ No a když se večer svlečete, anebo tak učiní mužské ruce, pohled na váš zadeček zarámovaný v podvazcích každého muže přivede do vytržení!

Jdeme nakupovat!
Nejdříve si vyberte materiál a barvu. V nabídce jsou hlavně bavlněné, krajkové anebo saténové podvazky. Při výběru barvy doporučujeme zamyslet se nad účelem, na který prádlo kupujete. Pokud si podvazkový pás kupujete na běžné nošení, nejvhodnějšími barvami jsou bílá a černá. Pokud chcete svádět a dráždit muže, nejvhodnější barvou je červená. Vždy dodržujte zásadu: bílé punčošky k bílému pásu, červené k červenému. K podvazkům se nejvíc hodí tanga. Svým mini vzhledem eroticky doplňují samotný podvazkový pás.
Při nákupu podvazků se nebudete rozhodovat jen podle barvy anebo materiálu, ale zvážit byste měli i druh přezky. Většinou se doporučují kovové, protože spolehlivěji drží. Plastové totiž mohou lehce vyklouznout a punčocha tak získá možnost nekontrolovatelného pohybu. Pás může mít čtyři anebo šest přezek, přičemž se šesti vám budou punčošky držet lépe, ale zas potrvá déle, než pás připevníte. Pásy by měly být úměrně dlouhé k vašim nohám, přičemž přezky by měly být vysoko na stehnech. Správně zvolený podvazkový pás vás příjemně stahuje, nikde vás netlačí a není volný na bocích. Pokud váháte mezi dvěma velikostmi, rozhodněte se pro tu menší.
Když si netroufáte na běžné nošení podvazků, zapojte je alespoň do vašeho sexuálního života. Zahrajte si na neposlušnou studentku, přísnou policajtku anebo roztopášnou pokojskou a oblečte si tento vzrušující kousek prádla!
Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře