Trenky verzus slipy

Přidáno: 28.11.2008 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

Muži se rozdělují na ty, kteří nosí slipy nebo trenky. Zda k této intimní otázce zaujímáte jednosměrný postoj, je to na vaší škodu! Univerzální muž se za žádných okolností nenechá omezovat a vybírá si spodní prádlo podle příležitostí. Každý druh má totiž nejen výhody, ale i nevýhody!
bielizen panskabielizen panska
bielizen slipy

SLIPY
Výhody - erekci ve společnosti dokáží zamaskovat jedině slipy! Hodí se především do obleků a úzkých nohavic. Sportovat doporučujeme jedině ve slipech!
Nevýhody - lékaři potvrzují, že slipy mohou negativně působit na vaší plodnost! Neposkytují totiž dostatek prostoru a intimní partie se nedokrvují a přehřívají.
bielizen trenky

TRENKY
Výhody - jestli plánujete potomka, v trenýrkách byste měli trávit každou volnou chvíli. Neexistuje zdravější spodní prádlo. Trenýrky poskytují dostatek místa na „všechno"!
Nevýhody - někdy je však příliš svobody na škodu, když penis nemá, jak se říká, pevné místo. Zda-li si vezmete trenky na kolo, dříve či později si ho přiskřípnete o sedadlo. Jestli jste byli na vojně, tak se vám zelené trenky pravděpodobně tak zhnusily, že si je už nikdy nevezmete.
bielizen boxerky

BOXERKY
Výhody - dokážou se anatomicky přizpůsobit vašim intimním partiím, avšak na rozdíl od slipů je nepřiškrcují. Navíc dokážou krásně vytvarovat nejen předek, ale i zadek!
Nevýhody - rolují se! To je právě důvod, kvůli kterému si někteří chlapi neoblečou boxerky ani za svět!
bielizen tanga

TANGA
Výhody - určitě existuje pár žen, které si krásný vysportovaný mužský zadek rády prohlédnou v tangách.
Nevýhody - většina pozorovatelů se shoduje, že je jen velmi málo horších věcí, jako pohled na chlapský zadek v tangách! Vzít si tanga na první rande je způsob, jako děvče vystrašit!

Jestli chcete na svojí partnerku zapůsobit ještě dřív, než vám vaše spodní prádlo svleče, měli byste se pro slipy, trenky nebo boxerky rozhodnout podle své postavy. Mužům menšího vzrůstu víc sluší slipy, které mají vykrojené kalhoty, a tím opticky prodlužují postavu. Těm, kteří mají krátké trupy, doporučujeme bedrové slipy, které jsou položené níž v pase. Vysocí si s výběrem prádla nemusí lámat hlavu - sluší jim všechno!
Najít nejpohodlnější druh spodního prádla je velmi těžké. Chlapi se v této otázce neshodnou nikdy! Každý totiž dává přednost něčemu jinému:
Jano - „Myslím si, že pořádný chlap nosí trenýrky a zda vám z nich vylézá pták, tak si kupujte o číslo větší! Já nosím jedině volné trenky, protože jsou skvělé, větrají moje nádobíčko. A navíc se v nich dobře onanuje. Takže jedině trenky!"
Roman - „Nejideálnější jsou boxerky! V trenkách to tam dole trošku lítá, a to mi vadí a navíc se rolují, když si obleču užší kalhoty."
Fedor - „Dlouhé roky jsem nosil výhradně slipy, ale před prázdninami jsem přesedlal na boxerky...jsou lepší...a potom jsem zkusil i trenky, a ty jsou ještě lepší. Takže teď nosím i trenky i boxerky. Trenky jsou lepší na doma a boxerky když jdu ven, do školy nebo na bike."
Marek - „Já nosím slipy o něco větší než potřebuju. Slipy jsou jednoduše best. Vytvarovaný penis má být vidět!"
Boris - „Vím, že to zní možná divně, ale já nosím hlavně tanga. Takže já nemám problém ukázat zadek v tangách! ;-) Bál jsem se, co na to řeknou holky, když se svlíknu, ale zatím se jim to líbilo. Viděl jsem i nějaké chlapy ve fitku, kteří také měli tanga."
Tomáš - „Chci říct, že jsem do 18 let fandil trenkám, ale potom jsem přešel na slipy. Jestli chlap nosí dobrou velikost, tak ho nic neškrtí. Hlupáci se navlečou do slipů o dvě čísla menší, a potom naříkají. Takže jedině velikost XXL!"

Dámy se v otázce pánského spodního prádla shodují! Zda už nosíte trenky, boxerky, slipy nebo tanga, i tak skončí na zemi. Ženy totiž ví, že nejhezčí doplněk je pod nimi!

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře