Kašpárek v rohlíku - Bejbypank

Přidáno: 06.12.2007 | Autor: IndiesScopeRecords | Přidal: chris

Ministerstvo hovadin varuje: Album není jedlé pro suchary, učitele se špičatými nosy a Boženu Němcovou!
Cover albumuCover albumu

Nové album „Bejbypank" určené pro děti ve věku 0 - 80 let v sobě spojuje kvalitní hudební materiál, výborné texty a tomu odpovídající interprety. Hudebně na projekt dohlížel Ondřej Pečenka z projektu Folk3Mail, mezi interprety lze naleznete osobnosti jako Blanka Šrůmová (ex Tichá dohoda), Márdi (Vypsaná fiXa), Jarda Svoboda (Traband) či David Koller,

Celý projekt vznikl jako reakce na nedostatek kvalitních, původních písniček pro děti. Na základě profesionální nabídky Loutkohry Jihočeského divadla v Českých Budějovicích napsal a zrežíroval režisér David Dvořák kabaret "Kašpárek v rohlíku". Většina skladeb z alba se použila v tomto představení. „Název „Kašpárek v rohlíku" je typický pro anglosaský divadelní směr nazývaný FFT (Fast food theatre). Jedná se o rychloobčerstvovací formu divadelní produkce." Upřesňuje autor kabaretního představení, David Dvořák „Rychle a snadno stravitelné představení pro nenáročné konzumenty. Zejména u dětí jsou tyto představení velmi oblíbená, protože jim je rodiče často zakazují.

Album vychází v digitální verzi obohaceno o různé dialogy, hlášky z představení (jsou zdarma ke stažení) kdežto na CD najdete „pouze" 13 písní a scénku o Barbie a Kenovi. CD je zabaleno v krásném výpravném digipacku, obsahuje padesátistránkový booklet, včetně kompletních textů a not. Jako další bonus obsahuje samolepky postaviček „Kašparka v rohlíku"

více info: www.indies.eu

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře