text

Nejsexy špiónka Angelina

Přidáno: 23.12.2007 | Autor: MarekM | Přidal: marcel13

Ještě není známý název, nejsou známé detaily ohledně zápletky, ani obsazení všech postav. Je jisté jen to, že nejsexy herečka Angelina Jolie se objeví v roli agentky v utajení, ve filmu natočeném podle skutečných událostí.
...fakt je to kočka!...fakt je to kočka!
Kráska, která považuje za paradoxní, že v otázkách sexuality byli lidé svobodnější a otevřenější ve čtvrtém století před Kristem než dnes, rozechvěje u mužů s fantazií určitě nejednu neřestnou myšlenku. V novém připravovaném filmu, na který už lačně přikývla, bude moci naplno projevit svůj šarm. Má to být akční thriller, ve kterém bude vše - napětí, špionážní zápletky, krev, pěkné ženy, tvrdí chlapi, dny plné nebezpečí, noci plné vášně.

Ve vzpomínaném snímku ztvární slavnou postavu světa konspirace a nelítostných zákonů Kathi Lynn Austinovou. Tato železná dáma z pověření Organizace spojených národů měla za úkol položit na lopatky teroristy a překupníky zbraní v Africe, Evropě, Asii či Střední Americe. To, jaké zbraně na to používala, možná odhalí samotná Angelina, když se zhostí své role. Už to napovídá, že se režiséři rozhodli sáhnout právě po herečce, která byla tento rok označena časopisem Empire za nejsexy ženu všech dob. Na třetím místě tohoto průzkumu jako nejpřitažlivější herec skončil právě slavný agent 007 v podání Daniela Craiga. Možná i na prvních příčkách půjde nakonec o studenou válku, která se naplno rozvine na filmovém plátně.

Hlavním protivníkem Angeliny bude v připravovaném thrilleru špión KGB a překupník se zbraněmi Viktor Bout. Zatím ještě není známo, který herec bude obsazený do role tohoto zlého Rusa. Protože ale jde o americkou produkci, scénář je dopředu známý i když v něm ještě možná nemají celkem jasno ani samotní tvůrci. Ti zlí Rusové budou zase jednou poraženi šarmem a technikou úžasných profíků zastupujících spravedlnost.

Předpokládá se, že půjde o „bondovku" v ženském provedení, či podobu se špionážním Mission: Impossible. Neočekává se převratný kinematografický projekt, stačí, když přiláká dost diváků. Angelina má na to ty správné předpoklady, své role se jistě zhostí s noblesou. Má pěkná prsa, která nemá problém ukázat, velké rty, kterými umlčí i ty nejnotoričtější bonzáky a pohled, který by dokázal roztát i ruské ledy. Své akční role už na výbornou předvedla jako Lara Croft, či v komediálním úletu Pán a paní Smithovi. Všichni se smyslem pro dobré efekty, tolerancí vůči otřepaným zápletkám a oblibou v pěkných ženách si tuto novinku určitě nenechají ujít.

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře