text

Zamilovaná Sandra 2.

Přidáno: 16.05.2009 | Autor: IvanKucera | Přidal: marcel13

Sandra Bullock, kdysi velká hvězda (Nebezpečná rychlost, Zatímco jsi spal, Síť), dnes stárnoucí žena se zlým výběrem rolí i filmů (Slečna Drsňák 2, Předtucha), by se ráda vrátila na výsluní. V roce 2009 míní vsadit na romantické komedie - nejenže ji uvidíme, jak jsme vás už informovali, s Ryanem Reynoldsem v The Proposal, ale též v All About Steve. A to se rok teoreticky zatím jen rozjíždí.

Sandra BullockSandra Bullock

Thomase Hadena Churche si zajisté pamatujete jako záletného kamaráda Paula Giamattiho z úspěšné vinné road movie Bokovka (byl za ni nominovaný na Oscara) a jako pískového Sandmana ze Spider-Mana 3. Proč ho jmenujeme? Právě Church se totiž objeví po Sandřině boku, ale, pozor, nezahraje si TOHO vysněného Stevea z názvu. Toho ztělesní Bradley Cooper (můžete si ho pamatovat jako zrádného snoubence Rachel McAdamsové, který v Nesvatbovi střelí Owena Wilsona do zadku), ale asi každému, kdo v životě viděl pár amerických romantických komedií, musí být jasné, že až podezřele krásný Steve zřejmě o Sandřinu lásku ve skutečnosti stát ani příliš nebude a růžové závěrečné titulky budou patřit, komu jinému, než dvojici Sandra + Thomas (ale přijde i jedno tornádo a jeden rozkošný pád do jámy, viz. trailer). Nebo ne? No, nechme se překvapit, ale se smutnou chladnokrevností je jen těžké věřit tomu, že Sandra dokáže kvalitně kopnout do vrtule a předvést nám něco, co tu ještě nebylo...

Na špinavý blond obarvená herečka (která film zároveň produkuje) ztvární postavu, která by se uplatnila i v psychologickém trileru: jako dívka se snažící vypadat čtyřicátnice, která platonicky miluje novináře Stevea, pronásledujíc ho, kam se její idol jen pohne. Těžko čekat něco fenomenálního, ale snad by to mohla být příjemně strávená hodinka a půl v partnerově objetí.

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře