Vzrušující části ženy

Přidáno: 07.01.2010 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

Arzenál zbraní, které ženy nasazují do boje o muže, je skutečně impozantní. Odolat jim dokáže jen málokdo. Naštěstí i tu platí - kolik lidí, tolik chutí. Každému chlapovi se líbí něco jiného a tak skutečně každá žena má něco, z čeho budou muži naměkko.

 

hezká podívanáhezká podívaná

Prsa - je jen velmi málo mužů, kterým je jedno, jaké má žena prsa. Drtivá většina chlapů považuje prsa za to nejkrásnější a nejtypičtější, co každá žena má. Patří mezi ně i Kamil: „Už jen pomyšlení na krásná ženská prsa mě přivádí do transu. Umíte si představit, co se mnou dělá pohled na vzdouvající se hruď? Okamžitě mám chuť na vysvlékání trička a rozepínání podprsenky. Jednoduše se nemohu prsou nabažit! Každá moje partnerka milovala moje nekonečné olizování, líbání a masírování prsou a bradavek."


Dlouhé nohy - dámy, neschovávejte nohy v kalhotách anebo pod dlouhými sukněmi! Hrdě je předveďte v těch nejkratších minisukních. Každý normální chlap bude slintat při pohledu na vás. Za skutečného znalce ženských nohou se považuje Ivan: „Pokud bych si měl vybrat nejvíce vzrušující část ženského těla, tak by to byly nohy. Dlouhé, štíhlé a hebké nohy! Jistěže jsou i více vzrušující části, ty jsou ale skryté a tak já hlasuji za nohy!"


Lůno - cílová stanice většiny mužů. Území, které si každá dáma chrání a kde pouští jen skutečně vyvolené. Igor se hrdě hlásí mezi „dolňáky": „Jsem dolňák a jsem na to hrdý! Prsa mě vůbec nezajímají. Pro mě se nejatraktivnější část těla nachází mezi ženskýma nohama. Ženská jeskyňka na mě působí jako magnet. Miluji tu chuť a vůni a jen těžko se jí někdy nabažím."


Zadek - není až tak důležité, zda je žena silnější anebo hubenější. Důležitý je hlavně poměr pasu a boků. Ideální poměr je 40 : 70. Odpradávna muži vědí, že kombinace štíhlého pasu a širokých boků charakterizuje plodnost. Ženské zadky si rád prohlíží i Tomáš: „Dráždí mě, jak dokáží ženy vrtět zadečky. Nemám rád ploché zadky, kde není ženu za co chytit. Nejvíce mě přitahují typy krev a mléko. Musím se přiznat, že někdy si jen tak sednu na terasu na dvě deci vínka a pozoruji ženy. Prvý pohled mi vždy padne na zadek!"


2a2b2c


Oči - většinu žen můžeme považovat za mistry ve svádění očima. Jejich pohledy dokáží být chladné a přitom dráždivé, ale i vyzývavé a přitom cudné. Roman se nám přiznal, že už párkrát ženským pohledům podlehl: „Nerozumím, jak to ty ženy dělají, ale jsou v tom absolutní mistryně. Nedokáži říci, zda se mi víc líbí hnědé, černé anebo modré oči. Mně se jednoduše líbí oči. Rád je zkoumám a za ty roky se považuji za odborníka na ženské pohledy. V očích je upřímnost. Ať každá žena vypustí z úst tu největší lež, v očích jim vždy vidím pravdu."


Ústa - ženy ví, že mužům se líbí plné rty. Špulení rtů na někoho je stejně vzrušující, jako svádění očima. Július považuje ústa za to nejkrásnější na ženském těle: „Pro mě to nejsou ani oči a ani zadek. Mě dokáží rozpálit ústa. Velké rty, za kterými se skrývají bílé zoubky. Kdo by takovému soustu odolal. Už si představuji, jak mohou takovéto rty chutnat!"


Vlasy - korunou krásy jsou vlasy. Do boje o muže je nasazuje nejedna žena. Všiml si to i Peter: „Na mě působí velmi sexy, když si žena začne hrát se svými vlasy. Začne si je kroutit okolo prstu anebo se v nich jen tak ledabyle prohrabuje rukou. Musím se kontrolovat, aby mě to nevzrušilo. Je tedy jasné, že na mě fungují ženy s dlouhými vlasy. Proti krátkovlasým nic nemám, ale ženu s dlouhými vlasy vnímám o mnoho přitažlivější. Do ráje se dostávám, když mě partnerka při sexu šimrá svými vlasy na tváři, hrudi a břichu. Mám rád ten pocit, kdy se mě vlasy dotýkají."


Ženský půvab - vybrat jednu jedinou část těla a přisoudit jí přívlastek nejkrásnější, považuje velmi mnoho mužů za nevyřešitelný problém. Dušan je na tom stejně: „Ani pod trestem smrti bych se nedokázal rozhodnout, která část ženského těla je nejkrásnější. Prsa? Zadek? Nohy? Anebo Oči? Přece všechno dohromady! Ženy jsou dokonalé. Vnímám je jako celek. Nic dokonalejšího, přitažlivějšího, vzrušujícnějšího a hezčího neexistuje! Věřím, že se se mnou shodnou i ostatní chlapi."

 


Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře