Dvojitá brada

Přidáno: 03.09.2009 | Autor: Mika | Přidal: Medo

Podbradek, lalok nebo dvojitá brada - strašák obrovského množství lidí. Bez rozdílu věku nebo pohlaví. Tukem nalitá tvář trápí nastejno mladé a štíhlé. Mezi příčiny jejího vzniku totiž kromě vysoké váhy a nesprávné životosprávy patří i genetika.

bradabrada

Každý problém se dá řešit!
Kila jdou všude dolů, jen brada stále zůstává dvojitá? Vaše míry jsou téměř dokonalé, ale tvář máte jako kuličku? Při každém focení natahujete krk jako žirafa do nepřirozených poloh? Máte dvě možnosti, jak s podbradkem skoncovat! Jeden je radikální, finančně náročný a rychlý, druhý vás nebude stát ani korunu, avšak výsledek se dostaví až za několik týdnů.

Cvičení - čím je člověk starší, tím je jeho kůže méně elastická a tím víc se sem tam po těle ukládají tukové zásoby. Máme pro vás 6 ověřených cviků, které vás druhé brady zbaví! Cviky jsou vhodné i pro ty, které ještě tento problém netrápí. Prevence je přece prevence.
1. Napněte spodní ret. Ucítíte, jak vám zřetelně vystoupí svaly na krku. Zakloňte hlavu, vydržte deset sekund a svaly potom povolte. Cvik opakujte v několika sériích.
2. Otočte hlavou doprava a snažte se podívat co nejvíc za sebe. Následně udělejte to samé na levé straně. Na obou stranách napočítejte do deseti. Čím déle vydržíte tento cvik vykonávat, tím dřív se dostaví výsledky.
3. Několikrát v průběhu dne si najděte pár minut na jednoduché „hlasové" cvičení. Co nejvýrazněji a nahlas s přehnanou artikulací vyslovujte střídavě písmena O a X.
4. Zakloňte hlavu a vystrčte bradu. V této poloze dělejte pomalé obloučky z jedné strany na druhou.
5. Vysouvejte dopředu spodní čelist a po pár sekundách jí povolte. Když si dáte pod bradu ruku, ucítíte, jako pracují vaše svaly.
6. Sedněte si na stoličku a opřete se jedním loktem o stůl. Pěstí stejné ruky si začněte zespodu tlačit na bradu. Jazyk zatlačte nahoru na podnebí a dásně tlačte směrem dolů tlačíc na pěst.

 

Plastická chirurgie - malé zázraky na počkání, větší za pár dní! Stačí si najít zkušeného operatéra a druhá brada se stane minulostí.
1. Liposukce - výborně funguje nejen na břicho, zadek a stehna, ale i na podbradek! Chirurg vám za uchem nebo pod bradou nařeže maličký otvor, do kterého zavede odsávací kanylu. Pomocí ní a podtlaku odsaje všechen nadbytečný tuk.
2. Operace - jestli nemáte pod bradou tukové zásoby, ale jen přebytečnou ošklivě visící kůži, chirurg vám odstraní určitý pás kůže. Po sešití se kůže napne a zvýrazní se úhel mezi krkem a bradou. Určitou dobu po zákroku můžete pociťovat určité pnutí, které se samozřejmě časem ztratí.

Jestli do boje proti druhé bradě vytáhnete šikovného plastického chirurga nebo trpělivost a zodpovědnost při dennodenním cvičení, držíme vám palce, abyste s výsledkem byli spokojeni.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře