Sex s ex

Přidáno: 16.09.2009 | Autor: Mika | Přidal: Medo

Zavřete oči a představte si svůj nejlepší sex! Stále myslíte na svého/svoji ex? A to i přesto, že vaší postelí prošlo už několik dalších adeptů? Pokud nemůžete narazit na někoho, kdo by vám v milovaní vyhovoval stejně, je na čase pomoci náhodě a užít si sex s ex! Ještě před tím si ale uvědomte, že si zahráváte s ohněm na pořádně tenkém ledě!

exex

Sex s ex může být za jistých okolností skutečně lepší, než milování s neznámým, případně novým partnerem. Svého bývalého totiž dobře znáte a on dobře zná vás. Navzájem víte, čím dostanete toho druhého do varu. Nemusíte před sebou nic hrát anebo se přetvařovat. Sex po rozchodu může být dokonce ještě lepší než během vztahu! Oba se totiž cítíte svobodní, neřešíte věci, které jste řešili a tak si můžete užívat jen to, kvůli čemu jste opět spolu vlezli do postele.


Měli byste si uvědomit, že jde jen o sex! Nikdo vás nebude zvát na romantické večeře, do kina anebo na procházky. To dělají jen lidé, kteří se milují a vám přece jde jen o sex s člověkem, jehož dobře znáte! Klidně proto svého ex pozvěte k sobě v deset večer - bude mu jasné, že půjdete rovnou na věc. V žádném případě se nevrtejte v minulosti. Pokud si myslíte, že sexem můžete svého expartnera/expartnerku opět získat, nepouštějte se do předem prohrané bitvy!


Když i vy patříte mezi ty, kteří stojí před rozhodnutím, zda vstoupí dvakrát do stejné řeky, pročtěte si názory lidí, kteří to už udělali:
Rišo: „Měl jsem frajerku ale neklapalo nám to, tak jsme se rozešli. Protože jsme ale oba delší dobu nikoho neměli, tak jsme se občas kvůli sexu setkali. To bylo ale vše! Určitě jsem od toho neočekával, že bychom spolu opět začali chodit."
Magda: „S mým bývalým přítelem jsem se párkrát vyspala asi 5 měsíců po našem rozchodu. Bylo to vážně skvělé. Fungovali jsme takto tři měsíce, až do chvíle, kdy jsme si ve stejné době oba našli nové partnery. Od té doby jsme se už víc nesetkali."
Timo: „Nevidím na tom nic špatného. Tělu se přece velmi špatně vysvětluje, že ho už ten druhý nemůže přitahovat! S mojí exkou se strašně sexuálně přitahujeme, i když oba víme, že vztah fungovat nikdy nebude. Nemusím se nikomu zpovídat, je to nezávazné a to je na tom to nejlákavější. Mezi námi je však dohoda, že jen co začne pro jednoho z nás nový citový vztah, nebudeme nasazovat parůžky těm, co jsou v tom nevinně."

Sexem s bývalým/bývalou se toho může i hodně pokazit! Mohou se otevřít staré zahojené rány, proplakané noci, či bolestivé vzpomínky. Při milování s bývalým partnerem či partnerkou držte svoje city na uzdě. Takovýto sex by se vám totiž mohl vymknout z rukou! Po nespoutané vášni může přijít velká emocionální bolest. Dáváte si proto na svoje, ale i jeho/její city velký pozor. Jde vám přece jen o sex!
Edo: „Pokud chcete trpět, klidně se se svým bývalým anebo bývalou vyspěte! Připravte se však na to, že chvilková slast se později promění na pocit lacinosti a méněcennosti. Vybaví se vám vzpomínky, nastoupí lítost a vy se opět dostanete tam, kde jste byli těsně po rozchodu!"
Kaja: „Od milování s bývalým nečekejte nic převratného, protože se tím většinou fakt nic nezmění. V mém případě to můj ex bral jako příjemné zpestření a já jsem si od toho slibovala víc než jen sex. To, jak jsem trpěla, vám raději ani nebudu říkat."

Nedávno zrealizovaný průzkum ve Velké Británií na téma „sex s ex" přinesl zajímavý výsledek. Každý pátý Angličan považuje milování s bývalým či bývalou za něco běžného, co se nedá vnímat jako nevěra! Realita je však úplně jiná. Sex s ex patří do „kategorie" neodpustitelných nevěr. Pokud se takováto nevěra provalí, dokáže ji odpustit jen velmi málo lidí.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře