Sexy čokoládky

Přidáno: 22.09.2009 | Autor: Mika | Přidal: Medo

Jsou vzrušující, inspirující a čokoládové. Jejich čokoládově tmavá pleť láká evropské muže svojí erotickou příchutí. Nejeden milovník exotiky by určitě neváhal použít jazyk na toulky jejich krásnými nahými těly. Seznámíme vás s třemi ebenovými kráskami, které vybičují vaše choutky na maximum! Stydlivost totiž nepatří do jejich repertoáru a tak opravdu nikdy nejsou zvyklé toho mít na sobě moc. A navíc jsou všechny tři singl!

coko 0coko 0

Damaris Lewis - ten, kdo má rád krásky tmavé pleti, při Damaris se určitě rozzáří štěstím. Už její výška 175 centimetrů a míry 87-66-87 prozrazují, že tato čokoládka se může pochlubit přitažlivou postavou s oblinami na těch správných místech. Odborníci na ženskou krásu ji považují za nástupkyni takových krásek, jakými jsou modelky Naomi Campbell a Tyra Banks. Pohled na její lákavě hebkou pokožku, kočičí oči a dokonalé tělo baletky vyvolává v každém muži exploze. Dokonalé tělo však Damaris nedostala zadarmo. Dlouhé roky se věnovala tanci a hodinám baletu a i dnes dělá vše proto, aby se udržela v co nejlepší formě.
Máte šanci? Abyste zaujali Damaris, nemusíte být ani vysportovaný krasavec z reklamy, ani zazobaný podnikatel anebo hollywoodská hvězda. Jediné její kritérium na partnera je, aby se při něm mohla chovat přirozeně. Všem potenciálním odkazuje, že dokonalou modelkou je jen na stránkách časopisů. Největší šanci u ní mají muži, kteří jsou soběstační.

coko 1

 

Ida Ljungqvist - je mladá, neuvěřitelně sexy a navíc jí nechybí odvaha. Díky tomu milióny mužů na celém světě mohly slintat nad nádhernými fotografiemi, na kterých se Ida předvedla tak, jak ji Pán Bůh stvořil. Bylo to nejen obrovské potěšení pro pány, ale i obrovský úspěch pro všechny čokoládové hříšnice. Ida se totiž stala první Afričankou na stránkách pánského magazínu s logem chlípného zajíčka. Nádherný tmavý odstín pokožky darovala Ide mama původem z Tanzánie. Otec ze Švédska zas přispěl bledým odstínem. Výsledkem jejich lásky je kráska, která nemá ve světě konkurenci. Ida však není jen krásná. Kromě smilného pohledu a dokonalého zadečku se může pochlubit diplomem z marketingu a módního dizajnu. Navíc, lásku vám může vyznat ve třech jazycích!
Máte šanci? Ida se se svým ex rozešla ještě v roce 2008. Je velmi cílevědomá a proto není otevřená žádným krátkodobým flirtem anebo románkem. Je ochotná investovat do vztahu, ve kterém vidí budoucnost. Na prvním rande ji určitě okouzlíte vyprávěním o knihách Paula Coelha. Jeho Alchymistu totiž miluje! Pokud mezi vaše koníčky patří cestování a poznávání nových lidí, máte u Idy předem vyhráno!

coko 2

 

Nicole Narain - „čokoládová vzpruha", „ebenová dračice" - tyto přívlastky se vybaví okamžitě každému muži při pohledu na Nicol. Ačkoliv je čokoládka rozená Američanka, neubrání se otázkám, ze které exotické země vlastně pochází. Tmavou pokožku zdědila po předcích z matčiny strany. Svojí dávkou exotiky přispěl i otec, který je z části Indián, s údajně čínským rodokmenem. To by možná vysvětlovalo kočičí oči, kterými Nicole svůdně hledí z erotických pánských magazínů. Když se ebenová Nicol objevila v zimním čísle amerického Playboye, okamžitě začaly na celém světě tát ledy! Na míry 88-65-90 se jednoduše výborně kouká!
Máte šanci? Sladkou, nežnou, dobrosrdečnou a cílevědomou Nicole by chtěl téměř každý zdravý chlap. Šanci mají především muži se smyslem pro humor. Nicol se totiž velmi ráda směje. Kromě toho miluje dlouhé procházky v přírodě a návštěvu zábavných parků. Když něco chce, je rozhodnutá jít svojí cestou a zastaví se až tehdy, když se nebude muset starat o peníze.

coko 3

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře