PŘIŠLI JSME NA TO, KDY STŘÍHAT VLASY, NEHTY A TRHAT OBOČÍ !

Přidáno: 01.02.2008 | Autor: BarBara | Přidal: Medo

Máte ty nejnemožnější vlasy, nejštěpivější nehty a vaše obočí láme rychlostní rekordy ?

Tak s tím něco uděláme. Jsou totiž lepší a horší dny na střihání, trhání a pilování. Stejně tak i na relax, očistný den anebo třeba praní. Dělejte běžné věci efektivněji a s vícenásobným účinkem. Je to odzkoušené a funguje to roky. Máme pro vás lunární kalendář na celý únor.

fotografiafotografia

01. - 03. Vaše svaly a klouby perfektně uvolní teplé koupele, sauna a masáže. Jsou to ideální dny, kdy se póry vylučují toxiny ven z těla. Snězte jablko - červené má asi 5-krát více vitamínu C než zelené.

04. - 05. Ideální dny pro odstraňování bradavic, plísní na nohou a depilaci. Dejte si sprchu, při které budete střídat studenou a teplou vodu. Sprchování ukončete vždy studenou vodou. Výborně vám to prokrví pokožku, bude více hebká.

06. - 08. Do jídelníčku zařaďte vlašské ořechy. Ocení to vaše nohy, protože vlašské ořechy zabraňují kornatění tepen a udržují je pružné. Ovocný, zeleninový anebo rýžový den pomůže vašemu tělu shromáždit a vyloučit škodlivé látky plus přebytečné tuky.

09. - 10. Promasírujte si chodidla. Lymfu můžete povzbudit i akupresurou - ukazovákem tlačte na žlábek mezi nosem a rty nejméně jednou denně. Pokud chcete ušetřit, tak rozhodně v tyto dny - alkohol , káva a cigarety mají silnější účinek. A pozor byste si měli dát i na silnější účinek léků. Výborně se pere prádlo, lehčeji se odstraňují skvrny a stačí na to o polovinu méně pracího prášku.

11. - 12. Pokud můžete, v tyto dny choďte spát co nejdříve. Organismus se v spánku zregeneruje o mnoho rychleji než v jiných dnech. Jezte papriku - posilňuje zrak, zabírá jako prevence proti migréně, zlepšuje soustředění a podporuje dobrou náladu .

13. - 14. Naordinujte si megadávku vitamínu C. V tabletách to znamená 50 - 100 gramů, vhodnější jsou přírodní zdroje : cibule , česnek, hlávková kapusta, jablka anebo kivi. Den půstu zapůsobí blahodárně na celý organismus. 

fotografia

 

15. - 16. Preventivně vypijte čaj z květu černého bezu. Pomáhá při bolestech nosních dutin, je protizápalový , podporuje pocení a je vhodný při kašli a senné rýmě. Pokud kouříte, zvyšte v tyto dny přísun vitamínu C.

17. - 18. Nevětrejte peřiny, vlhkost by v nich zůstala celou noc. Skvrny z prádla vyperete o mnoho lépe a stačí vám na to polovina pracího prášku.

19. - 21. Pokud si chcete dát do pořádku účes, tyto dny jsou nejlepší na střihání a zastřihování. Potřebujete s vyspat? Před spaním pijte heřmánkový čaj, působí jako mírné sedativum. Ovocný, zeleninový anebo rýžový den pomůže tělu shromáždit škodliviny a přebytečný tuk a vyloučit je.

22. - 23. Toto je mimořádně vhodný čas na detoxikační kúry. Každé ráno vypijte šťávu z polovice citrónu smíchanou s několika kapkami extra panenského olivového oleje. Když vydržíte tři týdny, na tělo to bude působit jako obrození. Upravte si vlasy, střih déle vydrží.

24. - 25. Dostatek tekutin v těchto dnech působí blahodárně. Vypijte minimálně dva litry tekutin denně. Větrejte, uklízejte ve skříních, malujte a lakujte.

26. - 28. Pokud v tyto dny ostříháte vaše oblíbené květy, budou růst o mnoho pomaleji. Jezte saláty. Zelené barvivo pomáhá pročistění organizmu.

29. - 01.03. Sauna a sprcha se střídavě teplou a studenou vodou vám udělá službu k nezaplacení. Pokožka bude více hebká, škodlivé látky se přes póry dostanou snadněji ven z těla.

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Vlasy - mastná koruna krásy

Komentáře