Robbie Williams - první přímý přenos na plátna kin!

Přidáno: 19.10.2009 | Přidal: chris

Britská rádiová stanice BBC Worldwide a BY Experience společně s distribuční společností Aerofilms přinášejí do České republiky londýnský koncert Robbieho Williamse z britského hudebního festivalu BBC Electric Proms. Tento, v současné chvíli v Londýně již vyprodaný koncert, bude přenášen do 23 států v Evropě, na téměř 200 filmových pláten. Kromě Evropy o přenos projevila zájem i Austrálie a Jižní Afrika.

RWRW

„Myšlenka na to, že moje „jednorázové" vystoupení, které se chystám předvést v Londýně, uvidí současně najednou ohromné množství lidí po celém světě, mě vzrušuje", nadšeně přiznává Robbie.

Přímý přenos v HD kvalitě a 5.1 prostorovém zvuku z Londýnského živého vystoupení britské popové hvězdy Robbieho Williamse v rámci festivalu BBC Electric Proms proběhne v úterý 20. října 2009 od 20:30hod. v pražském kině Světozor a v teplickém kině Květen, Zájem o lístky na tuto výjimečnou akci je ale tak veliký, že se do tohoto projektu zapojilo dalších pět kin v České republice. Koncert se bude krom již zmíněných kin promítat dále i v kině Centrál v Hradci Králové, v kině Kotva v Českých Budějovicích, v Golden Apple Cinema ve Zlíně a kině Svět v Lounech. Koncert Robbieho Williamse zavítá též i na prkna, která znamenají svět!  
 Koncert bude přenášen též do pražského divadla Broadway, které dá tomuto
koncertu dozajista úplně jiný rozměr

Robbie Williams bude doprovázen nejen vlastní stálou kapelou, ale i dechovou a smyčcovou sekcí. Ve velkolepé hudební show zazní nejen skladby z předchozích alb Robbieho Williamse v hudební režii legendárního producenta Trevora Horna, ale i několik ukázek z jeho nejnovějšího, v pořadí již čtvrtého, alba „Reality Killed the Video Star". Toto album vyjde v České republice v listopadu 2009.

„Neuvěřitelně se těším na reakce fanoušků na skladby z mého nového alba", říká Robbie: „...a hlavně na práci s Trevorem Hornem i na jeho aranžmá písní ve stylu 80. let. Trevor je geniální - každá skladba v jeho provedení zní skvěle!"

Po tříleté odmlce (poslední turné Close Encounters bylo v roce 2006) je toto první koncertní vystoupení „rebela" Robbieho Williamse - očekává se hravá, ale hlučná a jedinečná show.

Ve zkratce o Robbieho ohromující kariéře: 15 nominací na hudební cenu Brit Awards (nikdo jiný v hudební branži není držitelem tolika nominací), 8 nominací na No.1 album, 17 nominací na „Nejlepší mezinárodní mužský zpěvák", epické turné Close Encounters zaznamenalo světový rekord v počtu prodaných vstupenek 1,6 mil. za jeden den.

Salim Mukaddam, provozovatel rádiové stanice BBC Worldwide: „Jsme velmi potěšeni, že můžeme pracovat se zpěvákem Robbieho kalibru, na vytvoření pravděpodobně největší hudebně-filmové události v celé Evropě. Festival Electric Proms je tradiční britskou hudební akcí - radiová stanice BBC Worldwide je hrdá na to, že ale konečně bude moci tuto událost zprostředkovat i dalším Robbieho fanouškům po celém světě. Robbie zahájí festival Electric Proms obrovským hudebním třeskem, který obletí a bude slyšet po celé zeměkouli..."

Délka přímého přenosu koncertu bude přibližně 90min., z toho prvních 30min. přenosu je Walk-in tzn. navázání na vystoupení předchozí kapely.

Předprodej vstupenek ve všech kinech bude zahájen ve 21.00hod. v pátek 9. října 2009; cenové rozmezí vstupenek 300 - 350,- Kč.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře