Blog o online hrách
 

Strategie, které neomrzí

Přidáno: 19.08.2013
 

Strategické hry patří po právu mezi nejoblíbenější druh online her. Dobře navržená a detailně propracovaná strategie pěkně zahřeje vaše mozkové závity, prověří logické myšlení i organizační a taktické dovednosti. Pokud jste svůj strategický online arzenál již vyčerpali, nechte se inspirovat následujícími tipy, mezi kterými určitě objevíte novou strategii, která se stane vaším online společníkem po několik dlouhých dní.

Damoria potřebuje schopného vládce

Svědomitě vládnout a plnit potřeby svých poddaných není jen tak. Takové snažení vyžaduje nemalé schopnosti a týmového ducha. U této strategické hry, kterou si můžete zahrát pěkně z pohodlí svého domova a to navíc zcela zdarma, se stanete panovníkem malého království, které se však díky vaší moudré a důsledné vládě může proměnit ve světovou velmoc. Dokážete se postarat o své poddané, zvládnete uzavřít výhodné obchody a vyberete si pečlivě své spojence? Strategická hra Damoria je zde připravena pro všechny, kterým sen o vlastní říši není cizí.

Rising Cities - město, které nikdy nespí

Že není historie vaší silnou stránkou? Pak se v rámci online hry Rising Cities staňte novodobým starostou, který musí naplnit nelehký úkol. Ve svých rukou má osud celého města, které již dávno ztratilo svou suverenitu. Dokážete vybudovat kilometry nových silnic, které budou brázdit šťastní obyvatelé velkoměsta? Zvládnete postavit nové domy, veřejné park, školy a nemocnice? Pokud se vám podaří vybudovat novou infrastrukturu, můžete začít obchodovat a vydělávat pro svou metropoli (i vlastní kapsu) závratné částky. Je jen na vás, zda vybudujete město snů, ve kterém bude život jedním velkým zážitkem, nebo jej přivedete k bankrotu a zbylí obyvatelé vás z něj vypráskají jako prašivého psa.

Tip na závěr: Pokud vám strategie nic neříkají, vyzkoušejte absolutní hit současnosti, kterým je akční online hra MercElite

 

 
Oblíbené
 
 
 
 

Komentáře

 
 

Uživatel 

johnny008

Věk: Nezveřejnené

Město: Nezveřejnené

 
 
 

Moje témata

 
 

Moje odkazy