Loyca získala druhé místo v hudební soutěži Skutečná liga 2009

Přidáno: 17.12.2009 | Přidal: chris

V sobotu 12. prosince se uskutečnil 5. ročník mezinárodní hudební soutěže Skutečná liga 2009, kam se přihlásilo více jak 300 kapel. V klubu Exit Chmelnice se utkalo už jen 5 nejlepších a jejich výkony byly velmi vyvážené. Po dlouhém boji již známe pořadí a Loyca se umístila na úžasném druhém místě.

 

 

foto: Petr Železnýfoto: Petr Železný

Atmosféra v klubu byla strhující, což bylo pro Loycu velkou výhodou. Na pódium přišli nabití neskutečnou energií, která se do posledního tónu nevytratila. Po semifinálových kolech, kde Loyca vsadila na originalitu a zahrála jako jediná akusticky, se opět vrátila spíše k tvrdším písním. K těm do svého půlhodinového setu ale zařadila i pár tanečních písní a tím ukázala jejich široký hudební repertoár. Frontmanka Dana Yousifová nezapomněla komunikovat s publikem, které tak po pár minutách nekompromisně roztančila. Jejich vystoupení tedy právem patří mezi nejlepší výkony večera.

 

Skvělý výkon Loycy ocenila porota druhým místem, za které získala natočení klipu ve studiu George Lucase, domácí nahrávací studio, mikrofony a mnoho dalších skvělých cen. Za úspěch lze považovat také to, že toto vydařené vystoupení předvedla Loyca před renomovanými hudebníky a novináři, kteří zasedli v porotě.

 

Vítězem celé soutěže se stali Final Fiction, na třetím místě se umístila Pěchota. Čtvrté místo obsadili Woody&co a poslední příčka patřila kapele Aposepsis.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře