Newton Faulkner debutant na vrcholu

Přidáno: 29.10.2007 | Přidal: chris

"Dech beroucí virtuozita činí z Newtona Faulknera, Tresničku na dortu gitarového popu. Napsal Sunday Times Culture, 22. července 2007. Turné po Velké Británii už v listopadu.
NewtonNewton

 Album ‚Hand Built By Robots‘ dosud strávilo dva týdny na první příčce britské albové hitparády, zároveň se dostalo na vrchol žebříčku nejstahovanějších alb a na první příčku iTunes (kde se udrželo dlouhých pět týdnů). Úspěchy slavil i Newtonův poslední singl ‚Dream Catch Me‘, který pobýval tři týdny v Top 10 a na stránkách na Myspace zaznamenal tento rok více než 600 000 poslechnutí.

Newton zjišťuje, co je to skutečný úspěch - díky vyprodané limitované edici svého EP a koncertům, na kterých vystupuje jako hlavní hvězda či předskokan, získal nové fanoušky a také si jimi vysloužil nadšené kritiky. A v listopadu a prosinci 2007 se Newton vydá na své dosud největší turné po Velké Británii.Ještě předtím ale Newton odehraje ve Velké Británii krátké turné ‚DIY Tour‘, jehož místa budou moci vybrat samotní fanoušci. Tyto koncerty znamenají jedinečnou příležitost vidět hrát Newtona zblízka -mějte tedy oči na stopkách, protože mohou být uspořádány na nějakém plácku ve vašem okolí! Hlasování o místech koncertů i jeho výsledky najdete na Newtonových stránkách na Myspace: www.myspace.com/newtonfaulkner.

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře