Miro Žbirka je majitelem podpisů všech členů Beatles

Přidáno: 30.10.2007 | Přidal: chris

V neformální, rodinné atmosféře pokřtil ve čtvrtek 25.října v Bratislavě svoji novou výběrovku hitů Miro Žbirka, dokonce ji spojil s oslavou narozenin.

A to nejen svých, ale i narozenin své nejstarší dcery Denisy, v tomto případě navíc i kmotry. Mekyho dvojalbum, nazvané „22 x 2" obsahuje všechny jeho zásadní hity od Zažni, přes Atlantidu, samozřejmě Denisu, Baladu o poľných vtákov, či Biely kvet, až po ty nejnovější Skoro dospelá a jedinou úplnou novinku, písničku Daj mi.

Proto také Žbirka na křtu poděkoval hned dvěma vydavatelstvím, Opusu i Universalu. V Opusu vyšlo jeho prvních sedm řadových alb, pod značkou Universal vydává od roku 1997, obě firmy proto musely spolu úzce spolupracovat, aby reprezentativní výběrovka hitů mohla vůbec vzniknout.

Meky se také na křtu pochlubil unikátním dárkem, který dostal k 55-tým narozeninám od manželky Katky. „ Tuto knihu držel v rukách John Lennon a zároveň ji i podepsal," předvedl exkluzivní cennost novinářům. „Těšil jsem se,ale myslel jsem, že tím se to skončí. Potom jsem však zjistil, že ji podepsal ještě i George Harrison. Byl jsem skoro poloomdlelý a to jsem ještě nevěděl, že do knihy je vložená i fotografie s podpisem Ringa Starra. Paula McCartneyho už mám, od 22. října tohoto roku jsem se tedy stal majitelem podpisů všech čtyřech členů skupiny Beatles." Prvotní závratě Meky už rozchodil, ale jeho štěstí a velká spokojenost jsou na něm viditelné na první pohled. :-)

Od budoucího roku začne Opus v reedicích a v remastrovaných verzích vydávat stará alba Mira Žbirky, podle předběžných plánů každý měsíc jedno. Každé CD bude doplněné i o jednu, zatím blíže nespecifikovanou raritu.

 

Eva Bacigalová

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře

user avatar
alenka | 09.11.2007 10:29:09 Reagovať
Jakou to m hodnotu ?