Příručka pro zlatokopky...

Přidáno: 10.12.2009 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

Milé zlatokopky, nejočekávanější událost roku je tu. Časopis Forbes konečně zveřejnil seznam nejbohatších mužů planety! Jejich majetek se nepohybuje v miliónech, nýbrž v miliardách dolarů.

 

fotografiefotografie

Dobrou zprávou je, že jich je o 226 více než vloni. Vaše šance na ulovení alespoň jednoho miliardáře jsou proto tento rok o mnoho vyšší!

fotografie

Pojďme se blíže podívat na nejzajímavější jména z žebříčku miliardářů. Správná zlatokopka by si měla klást nejvyšší cíle a proto vás seznámíme s trojicí nejbohatších. Dámy, když si jejich dolarové konta přeměníme na naše korunové, v okamžiku se z nich stávají BILIONÁŘI! /to je ta jednotka, za níž je dvanáct nul, čili 1.000.000.000.000,-/

 

WARREN BUFFETT - 78tiletý analytický génius

MAJETEK - 62 miliard dolarů = 1,1 biliónu korun

STAV - Vdovec!!!

JAK ZBOHATL? - Podnikat začal jako jedenáctiletý, když koupil svoje první tři cenné papíry. Jako 14tiletý koupil několik arů půdy a začal je pronajímat. 26tiletý založil svoji první investiční společnost, později začal podnikat v textilním průmyslu a pojišťovnictví.

VZTAH K PENĚZŮM - Vlastním dětem peníze nedává, jen půjčuje!

JAKÝ JE? - Čestný, vytrvalý, brilantně inteligentní, skromný. Ještě i dnes žije v domě, který koupil před lety za 31 tisíc dolarů. Nesnídá kaviár, ale housky s marmeládou.

fotografie

 

CARLOS SLIM - 68letý fenomenální matematik       

MAJETEK - 60 miliard dolarů = 1,05 biliónu korun

STAV - Vdovec!!!

JAK ZBOHATL? - Jako 25tiletý koupil stáčírnu (továrnu na plnění lahví), stavební firmu a realitní kancelář. Dnes ovládá 90% pevných linek a 80% mobilů v Mexiku. Vlastní akcie mnoha společností v Latinské Americe.

VZTAH K PENĚZŮM - Po smrti manželky jsou obchod a peníze jeho jedinou láskou.

JAKÝ JE? - Má talent na obchodování, pevnou vůli, úžasnou intuici a nadhled. Nechybí mu improvizační nadání a jistá dávka agresivity. Je mimořádně velkorysý ke svým věrným.

 

BILL GATES - 53letý počítačový génius

MAJETEK - 58 miliard dolarů = 1,02 biliónu korun

STAV - Ženatý.

JAK ZBOHATL? - Jako 17tiletý prodal svůj první počítačový program za 4.200 dolarů. Když měl 20 let, založil firmu Micro-Soft, která nemá na počítačovém trhu konkurenci. Od roku 1998 byl devětkrát na čele žebříčku nejbohatších mužů.

VZTAH K PENĚZŮM - Tento rok plánuje opustit všechny manažerské funkce a bude se věnovat pouze charitě.

JAKÝ JE? - Je vášnivý čtenář a vyjma počítačů patří mezi jeho největší koníčky golf a bridž.

 

Milé zlatokopky, pokud se u vás neprojevuje gerontofílie /sexuální úchylka, kdy ženu přitahují výrazně starší muži/, asi se vám při flirtovaní s dědečky miliardáři bude zvedat žaludek. Jestliže se ale uspokojíte s menším kontem, vězte, že až 50 miliardářů je mladších než 40 let! Nejmladší má pouhých 23 a je fakt fešák. No a s jeden a půl miliardou na účtu si dovolím tvrdit, že je nejkrásnějším 23letým mladým mužem. Jmenuje se Mark Zuckerberg a je svobodný!!! Zbohatl na internetovém portálu Facebook, který vymyslel jako 19tiletý.Dámy, máme pro vás i smutné zprávy. V žebříčku miliardářů se objevil jen jeden Čech. Majetek Petra Kellnera se odhaduje na tři miliardy dolarů. Doufáme, že vás tyto informace dostatečně vydráždili a vy začnete konat! V lovení miliardářů vám samozřejmě držíme palce.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře