text

Crowovi vymyli mozek

Přidáno: 12.11.2007 | Autor: MarekM | Přidal: marcel13

Milovaný a uznávaný herec končí. Zahrál si v několika desítkách filmů a nyní věší kariéru na hřebík. Mění svoje priority. Do jeho života, tak jako do života mnohých jiných celebrit, vstoupilo náboženství. Zatímco u některých se to projevuje červenou stužkou na zápěstí, anebo přechodem na makrobiotickou stravu, jiní končí a začínají žít pro věčnost.
Americký gangsterAmerický gangster

Zdá se, že lesk objektivů, noci nad filmovými scénáři, či proflámované víkendy v kombinaci se slávou neuškodí jen málokteré hvězdě filmového nebe. Russell Crowe ve svých čtyřiceti třech letech opouští hollywoodské bulváry a svoji duši zasvětí rodině a církvi. Připomeňme ještě, že tento herec zazářil v takových kasovních trhácích, jako byli Gladiátor anebo Čistá duše a tím si získal nespočetné zástupy fanoušků.

Prošel si také různými úskalími, jako byly životní krize, či zápas s alkoholem. Momentálním výstřelkem tohoto herce, je návrat k duchovním hodnotám. „Jsem především otcem a den bez dětí, anebo manželky je pro mě promarněným", řekl pro americký časopis Celebrity. Nevíme tedy, či ho už omrzely kulisy filmových ateliérů, anebo jen dostal chuť vychutnat si teplo rodinného krbu.

Russell pochází z dělnické rodiny a jeho cesta nahoru nebyla lehká. Musel se vypracovat takříkajíc od piky a nyní všechnu námahu a světskou slávu klade na oltář víry. Momentálně je rozhodnutý dát pokřtít nejen sebe, ale i svého syna Tennysona. Těžko říci, zda i on zdědil otcovu vášeň, anebo by se někdy raději vozil v drahém autě jako syn známého herce. Závěr je ale jasný. Pokud Croweovi vydrží jeho nadšení pro „věci boží", jeho příznivci ho budou moci vídat ne v nových filmech, ale v některém z chrámů, s rukama sepjatýma k modlitbě.

Na obrázku Russel Crowe ve svém zatím posledním filmu Americký gangster režiséra Ridleyho Scotta.

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře