text

Taneční s Horkýže Slíže v pražské Incheba Areně vypuknou už zítra – budou ve znamení punku, značkového piva a Ganji!

Přidáno: 05.04.2013 | Přidal: rookie

Nažehlená saka, volánky a lesknoucí se plesové polobotky ve skříních se konečně dočkají! Společenský večírek k tanci a poslechu z produkce nitranské čtyřky Horkýže Slíže vypukne v pražské Incheba Areně už zítra, tedy ve středu 27. března, úderem 8. hodiny večerní. Kromě skvělé show plné slížovského humoru a hromady vpravdě již legendárních songů se bude také křtít platinová kolekce Horkýže Slíže a rozdávat ganja - přesněji nová deska St. Mary Huana Ganja, kterou v poslední době doprovodil i neodolatelný klip Nazdar! - http://www.youtube.com/watch?v=EOXK4HEmzCA

 

 

 

SlizeSlize

A to stále ještě není vše! Kdo přijde ve středu večer na koncert, neodejde s prázdnou. Speciálně pro Prahu připravily Pivovary Staropramen limitovanou edici zálohovaných kelímků na pivo s motivem celého turné u příležitosti 20 let pobytu Slížů na česko-slovenské hudební scéně. Sběratelé si mohou kelímek, který bude jinak zálohovaný, ponechat jako suvenýr.

 

Celé turné je na delší dobu výjimečnou příležitostí, kdy mohou fanoušci tuhle povedenou partičku ze Slovenska vidět na živo - kapela se totiž rozhodla, že v létě už navštíví pouze jeden hudební festival v Čechách a jeden na Moravě. I z toho důvodu si chlapci z kapely spolu s fanoušky turné opravdu užívají a v Praze s nimi dokonce zajdou na oběd! 80 nejrychlejších bude mít možnost od 11.30 poobědvat s kapelou v pražském pivním baru Na Verandách v objektu Staropramenu v Nádražní ulici - registrace probíhá na Facebooku kapely.

 

Mimochodem - vstupenky na pražský koncert se budou prodávat i v Incheba Areně, ale za cenu vyšší než v předprodejích. Více informací na http://www.facebook.com/horkyzeslize a www.horkyzeslize.sk

 

V pražské Incheba Aréně nitranskou partu doprovodí slovenská kapela Dilemma a se Slíži spřátelená česká zpěvačka GyGy se svým rockovým projektem. Zatímco projekt Dilemma (www.dilemma.sk) košického zpěváka, skladatele, textaře, kytaristy a violoncellisty, ale také organizátora Jána Spišáka je na Slovensku již prověřenou hodnotou, mladá česká zpěvačka GyGy je teprve na startu slibné kariéry (www.gygy.cz). Oba interpreti nejen podpoří Horýže Slíže svými samostatnými bloky, ale s kapelou se na pódiu během večera několikrát setkají při společných aranžích.

 

Celým koncertem kapela proveze fanoušky v imaginárním stařičkém mikrobusu VW, na kterém se technický tým skutečně vyřádil: „Zážitek z koncertu ještě posílí speciální sound & light efekty známé z vystoupení zahraničních kapel, které kapela použije poprvé ve své koncertní historii," říká Honza Lippert ze ZL production, která má celý koncert po technické a produkční stránce pod palcem.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře