text

“ZÁVĚREČNÝ FILM „HOBIT: TAM A ZASE ZPÁTKY”

Přidáno: 11.04.2013 | Přidal: rookie

ávěrečný film klasické trilogie Hobit pojmenovaný "Hobit: Tam a zase zpátky," Petera Jacksona, bude mít světovou premiéru 17. prosince 2014. Společně to oznámili Prezident americké distribuce Dan Fellman a Prezidentka mezinárodní distribuce, Warner Bros. Pictures, Veronika Kwan Vandenberg.

 

HobbitHobbit

První díl této filmové trilogie se stal světovým trhákem s tržbami v přepočtu miliardy dolarů. Premiéra druhého dílu trilogie "Hobit", "Hobit: Šmakova dračí poušť ," je plánovaná 13. prosince 2013. Všechny tři filmy této trilogie jsou produkovány společnostmi New Line Cinema a Metro-Goldwyn-Mayer (MGM).

 

Dan Fellman dodává : „ Jsme nadšeni, že můžeme tuto trilogii dokončit stejně tak, jak tomu bylo u prvního dílu a kdy nás jistě čeká velkolepé finále.

 

Kwan Vandenberg k tomu říká: „ Naše prázdninové uvedení prvního filmu vytvořil úspěšný precedens této úžasné trilogie a jsme potěšeni, že můžeme dovést závěr do stejné podoby jak tomu bylo u první části trilogie."

 

Režisérem trilogie je Oscarem oceněný Peter Jackson, autorem scénáře je Fran Walsh a Philipp Boyense a Peter Jackson. Jackson spolu s Carolynne Cunningham, Zane Weiner a Fran Walsh film také produkoval. Výkonnými producenty jsou Alan Horn, Toby Emmerich, Ken Kaminse a Carolyn Blackwood. Všechny tři filmy této trilogie jsou produkovány společnostmi New Line Cinema a Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), Kinovým distributorem po celém světě je Warner Bros Pictures ve vybraných zahraničních teritoriích, MGM má na starosti veškerá mezinárodní televizní licenční práva.

 

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře