Nejlepší místa na sex I.

Přidáno: 25.07.2008 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

Stereotyp je vrahem každého vztahu! Nechceme vás nutit, abyste postel začali využívat jen na spaní a přestali se v ní milovat. Pravdou však určitě je, že milování v ložnici už nemusí být tak vzrušující jak kdysi. Zkuste se zamyslet a vymyslíte zajímavá místa, kde byste mohli svému milování vrátit náruživost a vášeň. My jsme to učinili a vzpomněli jsme si na dvacet originálních míst. Dnes vám nabídneme prvních deset!
fotografiefotografie

PLÁŽ– pravděpodobně neexistuje nic romantičtější než nekonečná pláž, šumící moře a zapadající oranžově červené slunce. Na pláži si budete připadat jako v tom nejsladším filmu. Pozor však na písek. Bez deky ho budete mít všude! I tam!

TOALETY – na úkor komfortu poskytuje tento mini prostor množství adrenalinu. Samozřejmě jen v případě, když použijete veřejné toalety, toalety v obchodním domě, na diskotéce anebo v restauraci. Pozor na hygienu, která je v těchto prostorech velmi slabá.

AUTO – nedokážete si představit kolik variací poskytuje automobil. Můžete se milovat na předních sedadlech, na zadních, na střeše, na kapotě, za jízdy, v zácpě a podobně. My navrhujeme milování v automobilové myčce. Pozor na délku zvoleného umývacího programu. Volte ten nejdelší!

JINÉ DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY – milovat se dá ve všem! V letadle, ve vlaku, v autobuse, na lodi, na jachtě. Vyzkoušet byste měli všechno. Pozor na všímavých spolucestujících. Jinak svoje milování můžete najít na druhý den na netě!

VÝTAH – nemusíte bydlet na nejvyšším poschodí dvě stě metrového mrakodrapu a i tak si můžete užít milování ve výtahu. Stačí stlačit tlačítko „STOP“ a můžete se milovat jak dlouho chcete! Pozor na šikovného správce domu. Hrozí, že vás vysvobodí spíš, než bude třeba!

KANCELÁŘ – kratochvíle v podobě rychlovky na pracovišti je lákavá. Smůlou může být, pokud máte otevřené kanceláře anebo skleněné stěny. Oblíbenou polohou je, když muž sedí na křesle a úřaduje a žena je pod stolem. Pozor, abyste si „nepošpinili“ důležité dokumenty!

fotografiefotografiefotografie

ODLEHLÁ MÍSTAi když naše země nepatří mezi ty nejrozsáhlejší, stále máme dost pustých lesů, odlehlých luk a šírých polí. Pozor na houbaře, turisty a rolníky. Hrozí, že se vaše intimní chvíle změní na veřejné představení.

POD HVĚZDAMI – ležíte na zemi a nad vámi je nekonečný vesmír, kterého středem jste právě vy dva! Milování pod hvězdami  můžete realizovat ve vlastní zahradě, v parku anebo na hřišti. Pozor na zbloudilé policejní hlídky. Namísto příjemné noci pod hvězdami hrozí noc strávená za mřížemi.

STŘECHA – střecha je dalším variantou milování se pod hvězdami. Samozřejmě nejvhodnější jsou rovné střechy, tím šikmým byste se měli vyhnout. Pozor, aby se vám nezatočila hlava!

STAVBA – u nás je stavebnictví v rozkvětu a  proto najít vhodnou stavbu nebude problémem. Nemusíte se milovat zrovna na stavbě velkoměstských mrakodrapů, zkusit můžete sousedův rozestavěný dům anebo nestráženou nadstavbu na paneláku. Pozor na pracovní nářadí. Na stavbách hrozí nejen pracovní úrazy!

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Láska na pracovišti

Sex s ex

Komentáře