Dámské intimní kadeřnictví

Přidáno: 29.09.2008 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

I když žijeme v době, kdy není módní diktát tak silný jako v minulosti, stále existují přešlapy, které se neodpouští - zarostlé přirození je jedním z nich!
Změnit si imidž „tam dole" je velmi jednoduché a navíc efektní. Jestliže se Vám nový intimní účes nelíbí, stačí ho sestřihat a za pár dní už můžete opět popustit uzdu vaší fantazie při tvarování nové frizúry. Chloupky si holte vždy ve směru jejich růstu! Jinak si koledujete o zápaly, vyrážky a zarůstající chloupky do pokožky.
fotografiefotografie

Nejoblíbenější frizúry
Brazilský střih - pokud chcete mít mezi nohama Brazílii, vytvarujte si vpředu tenoučký pás chloupků a všechno ostatní oholte!
Na hladko - způsobů, jak dosáhnout tento stav, je několik, vyberte si, který vám vyhovuje nejvíce.
Trojúhelník - tomuto střihu nejvíce nahrává přirozený tvar ochlupení. Sem tam je třeba něco zkrátit, něco odstřihnout, něco oholit a frizúra je na světě!
Srdíčko - když máte trpělivost a cit v rukou, tento tvar vám nebude činit problém!
Jiné tvary - vyzkoušet můžete kolečko, blesk, ba dokonce šachovnici a další vzrušující tvary.
Barvení - ani ať vás nenapadne použít klasické barvy na vlasy! Ty jsou na váš poklad příliš agresivní. Ideální jsou přípravky určené na zesvětlování chloupků na tváři.

fotografiefotografiefotografie

Pokud nedůvěřujete vlastním kadeřnickým zručnostem, objednejte se u profesionálů! Nejen v zahraničí jsou běžná „intimní kadeřnictví", kde vám sestříhají požadovaný účes, popřípadě vám chloupky zabarví anebo dozdobí kamínky, perličkami a třpytivými plíšky tzv. flitry. I u nás najdete pár salónů krásy, ve kterých pracují šikovné a odvážné „kadeřnice".
Zabij bobra - zachráníš svůj sexuální život!
Nejklasičtější pomůckou je žiletka. Doporučujeme používat jednorázové, přičemž zdůrazňujeme jejich přívlastek - jednorázové! To znamená, že po použití se neodkládají, ale vyhazují. V použitých žiletkách se totiž usazují různé nečistoty, které při dalším holení infikují pokožku, která se velmi rychle zapálí.
Depilaci klasickým depilátorem doporučujeme pouze ženám, které mají výrazně posunutý práh bolesti!
Na chloupky můžete zaútočit i voskem. Ideální by bylo, pokud byste se svěřily do rukou odbornice na depilaci. Depilace přirození by si totiž od vás vyžadovala krkolomné polohy. Pokud si troufáte, použijte depilační voskové pásky. Stejně jako vaše nohy, i přirození zůstane bez strniště a chloupků na několik týdnů.
Zapomenout byste měly na různé depilační krémy. To, že fungují na nohou ještě neznamená, že budou fungovat i mezi nohama. Podobné kosmetické přípravky jsou totiž agresivní a vaše sliznice by na kontakt s nimi mohla velmi bolestivě a nepříjemně zareagovat.
Jedinou trvalou jistotu při holení nabízí laser. Nic samozřejmě není zadarmo a tato technika už vůbec ne. Připravte se, že tato metoda je nejen drahá, nýbrž i bolestivá.
Aby bylo dílo dokonalé, po holení musíte použít upokojující balzám, dětský pudr anebo čajovníkový olej. Snížíte tak riziko podráždění a zapálení. Takže dámy, pusťte se do práce! Pohled na vyholenou ženu inspiruje každého muže na operativní revizi jazykem!
Pozor! Některé muže oholené dámské přirození vysloveně odpuzuje. Dámy, pochopte to. My lidé jsme různí a vašemu muži může vyholený rozkrok připomínat dítě! Proto se doporučují konzultace s partnerem, případně jeho zapojení do samotného holení.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře