Poppers - droga anebo afrodiziakum?

Přidáno: 04.09.2008 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

„Seznamte se s unikátním afrodiziakem, které vás přivede do extáze! Světoznámá látka, se kterou se svět pod vámi skutečně zatočí. Pokud toužíte po intenzivnějším sexu a smyslné rozkoši, to pravé pro vás je POPPERS!" - v každém internetovém obchodě najdete stovky těchto anebo podobných inzerátů. Je proto nejvyšší čas podívat se na poppers trošičku detailněji! Opravdu jde o zázrak, se kterým prožijete výjimečný sex? Anebo jde o drogu, která vyvolává závislost?

 

poppers uvodpoppers uvod

Devětadvacetiletá Zdenka se nám svěřila: „Můj přítel z času na čas ozvláštňuje naše milování. Vyzkoušeli jsme už všechno možné a nedávno i poppers. Před milováním mne poučil, jak se to používá a těsně před tím, než jsme se blížili k vyvrcholení, mi dal přičuchnout k malé flaštičce. Potom se tedy děly věci! V životě si nepamatuji, že by jsem měla tak úžasný a silný orgasmus. Měla jsem pocit, že mi celé tělo vybuchne rozkoší!"


Dejme slovo i dvaadvacetiletému Kamilovi: „Já to používám s přítelkyní a máme neuvěřitelný sex...nej nej nej...vyzkoušejte, budete to milovat!"


No a do třetice je tu sedmadvacetiletý Erik: „Slyšel jsem, že poppers používají jen homosexuálové a já tedy s nimi nechci mít nic společného. Navíc prý z toho bolí hlava! Takže děkuji, ale nechci!" Tolik naše krátká anketa.
Na úvod bychom chtěli zdůraznit, že poppers v žádném případě není droga, která vyvolává závislost. Je to chemická látka, kterou si můžete bez jakýchkoliv problémů koupit na internetu anebo v sexshopech za pár stovek. Poppers se většinou prodává v maličkých flaštičkách, které jsou menší, než kapky na kašel. Je to tedy afrodiziakum, které je určené pro všechny, kteří si chtějí zpestřit svůj sexuální život.

 

poppers 1apoppers 1b

Chemické látky, které tvoří poppers se používají i jako čistící prostředky. Proto některým citlivým nosánkům může připomínat odlakovač anebo podobnou látku. Na trhu je však vícero druhů poppersu a proto si najděte ten, který vám voní. Poppers se též používá jako léčivo v nemocnicích na rozšiřování cév. Tuto skutečnost velmi dobře znají i gayové, kteří si k poppersu přičichávají při análním sexu. Poppers totiž uvolňuje hladké svalstvo, co je například i konečník. Jak je patrné z naší krátké ankety, poppers s oblibou využívají i heterosexuální páry, které touží po explozivním orgasmu. Hladkého svalstva a sliznice má totiž každý člověk na těle víc než dost!
Používat poppers se musíte naučit. Je potřebné nalézt správný okamžik, kdy byste si měli k lahvičce přivonět. Většina uživatelů se shoduje, že správný čas je ve chvíli, kdy už cítíte, že orgasmus je neodvratný. Takto se dá prodloužit a zintensivnit zážitek z orgasmu. Účinek je minuta, maximálně dvě. Pozor, vdechovat byste poppers měli jen jednou a navíc mimořádně opatrně. Pokud byste se totiž poppersem polili, objeví se vám nepříjemný ekzém, v případě polknutí hrozí smrt! Mozkovou příhodu anebo infarkt může zaručit i kombinace afrodiziaka a tabletky na potenci. Úplně vyhnout by se mu měli lidé s nízkým krevním tlakem a též ti, jichž často bolí hlava. V žádném případě nekombinujte s poppersem drogy anebo alkohol.


Všeho s mírou!

I když skutečná závislost na poppersu se nikdy u nikoho neobjevila, i s touto látkou je nutné zacházet opatrně! Při dlouhodobém používaní poppers poškozuje sliznici a plíce! Velmi nebezpečná je i ztráta kontroly nad sebou samým. Proto vždy před použitím poppersu, použijte kondom. S poppersem v nose totiž můžete ztratit sebekontrolu a přistoupíte na nechráněný sex.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře