Vzrušují vás Asiatky?

Přidáno: 24.11.2008 | Autor: Mika | Přidal: BarBara

Pojem „Asiatka" je stejně širokým, jako pojem „Asie". I když Peršanky, Indky anebo Arabky určitě patří mezi nejkrásnější ženy na světě, fantazie Evropanů sahá ještě více na východ - šikmé oči a žlutá pleť Japonek, Číňanek anebo Vietnamek jsou přímo stvořené k obdivu - a i jiným věcem! ;-)
aziatky uvodaziatky uvod
Šikmookých děvčat bývá na stránkách pánských magazínů poskrovnu. Když se ale sem tam nějaká z nich objeví, zanechá dojem, na jaký se ledajaká dlouhonohá americká blondýna ani jen nezmůže. Filipa Asiatky rozpalují na maximum: „Rád si prohlížím pornofotky, na kterých jsou Asiatky. Nevím proč? Je v nich něco přitažlivého, tajuplného. Působí dojmem, jako kdyby ukrývaly nějaké tajemství, které nedokáži odhalit. Sex s takovou ženou může být příjemný zážitek. Bylo by vzrušující roztáhnout její nohy a ..."
Podobně je na tom i Kiko: „Od ranného mládí, odkdy se ve mne probudil muž, mne lákají Asiatky. Mám nějaké ty sexuální zkušenosti pouze s našimi holkami, ale čím jsem starší, tím více se tato moje preference stává až posedlostí. I když mám už 27 let, neměl jsem ještě vážnou známost, protože toužím chodit jen s Asiatkou."
Jarda má za sebou několik zkušeností s Asiatkami, na tu první, neplánovanou, do konce života nezapomene: „Během služební cesty ve Vietnamu jsem po těžkém dni dostal nabídku na masáž. Masérka začala masírovat prsty na nohou a postupovala směrem nahoru. Když mi podezřele dlouho a navíc velmi eroticky masírovala vnitřní stranu stehen, bylo mi všechno jasné! Sedla si mi na stehna a začala masírovat všechny partie okolo mého přirození. Asi si umíte představit, co to se mnou udělalo! Masérka se usmála a nabídla mi další služby: za pár dolarů navíc „mňam-mňam" anebo „bum-bum". Pokud si lámete hlavu nad tím, co jednotlivé výrazy znamenají, tak vězte, že bum-bum znamená pohlavní styk a mňam-mňam orální sex. Já jsem vyzkoušel všechno dohromady!"
aziatky 1aaziatky 1baziatky 1c

Poznávací výlet po Asii
Jestliže máte na něco podobného chuť i vy, nezůstává vám nic jiného, než začít plánovat výlet do Asie. Poznávání asijských kultur začínáme v Japonsku. Dostat se do postýlky Japonky dá Evropanovi trošku zabrat. Tradiční výchova je totiž naučila zdrženlivosti na veřejnosti. I kdybyste se jim sebevíce líbili, nedají to najevo. O flirt v baru se ani nepokoušejte! Maximálně se na vás stydlivě usmějí. Vy se ale nenechte odradit a ve svém svádění pokračujte dále! Stále si opakujte dokola, že tak, jak jsou na veřejnosti rezervované, tak v posteli jsou pořádnými divoškami. No, ale abychom je až tak nepřechválili... Už po první společné noci začne Japonka předpokládat, že si ji někdy v budoucnosti vezmete za ženu. Ti, kteří už mají sex s Japonkou za sebou radí - vyzkoušejte si to i vy, ale počítejte s tím, že se jí budete zbavovat velmi těžko!
Vietnamky jsou v porovnání s Japonkami nedotknuté civilizačními návyky. I když jsou čistotné, nemusí vašemu evropskému nosu vonět tak, jako milenky z domova. Krom parfémů též nepoznají žiletky, takže zorientovat se tam dole, dá trošičku námahu. Některým chlapům se to líbí, jiné to odpuzuje. Je to samozřejmě věc vkusu. V každém případě se musíte smířit s tím, že Vietnamka v kalhotkách vypadá, jakoby je měla vycpané.
Na Asiatkách není nic zbytečného, jejich těla jsou jako ze soustruhu. Jediné, co může evropským mužům způsobovat lehčí problémy je to, že „ji" mají užší! Pokud máte mezi nohama dvaceticentimetrovou pýchu, na sex s Asiatkou rovnou zapomeňte. Naopak majitelé našeho patnácticentimetrového průměru zažijí v lůně Asiatky ráj!
Výlet do takové dálky se nemusí vždy vyplatit a už vůbec nemusí vyjít podle vašich představ. Pokud máte chuť na Asiatku, nemusíte cestovat na druhý konec zeměkoule! Štěstím pro vás je, že asijská komunita je u nás poměrně početná a to především v našem hlavním městě.
Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře

user avatar
Cz3chDude | 14.03.2009 20:12:20 Reagovať
asiatky jsou něco úžasného! nejradši mám japonky..... podle mě jsou to nejhezčí holky na světě a až budu dospělí tak plánuju malý výlet do japonska že si nějakou dovezu aj domů