Anál: zvrhlost nebo...?

Přidáno: 18.12.2008 | Přidal: BarBara

Některé ženy ho odmítají, jiné tvrdí, že při něm zažívají úžasný orgasmus. Zkrátka sto lidí, sto chutí. O žádné jiné sexuální praktice nepanuje toliko pověr a nedorozumění...
Pro některé páry je anál běžnou praktikou, pro jiné je něčím nepředstavitelným. Anál není žádnou novinkou dnešní zhýralé doby. Tato praktika je známá lidstvu už tisíce let a nestyděli se za ni ani starověcí Egypťané, Řekové a další vyspělé civilizace.

 

Ilustračné fotoIlustračné foto

Dnešní moderní ženy milují anál i z jiných důvodů - vnímají ho jako účinnou antikoncepci a jiné pro změnu anál preferují ve snaze zachovat si panenství. V duchu hesla - vyzkoušet se má všechno - vám přinášíme pár rad, aby se anál neskončil fiaskem, ale bouřlivým orgasmem vás obou!

 

1. Moudré knihy doporučují před análním stykem klystýr. Praxe většiny párů však dokazuje, že klystýr není vždy potřeba. Stačí před sexem navštívit toaletu a následně koupelnu. Pokud přeci jen trváte na klystýru a nevíte, jak na to, tak si ve vaně odšroubujte hlavici sprchy a určitě už pochopíte, co a kde máte s hadicí a proudem vody dělat!


2. Všechno by se mělo začít mimořádně poctivou předehrou. Masírujte jí šíji, líbejte celé tělo, ochutnávejte každičký centimetr její kůže. Musíte dosáhnout toho, aby byla dokonale uvolněná. Jenom tak se dostanete tam, kam chcete jít.


3. Celou „akci" byste měli začít jemným drážděním prstem. Svěrač je mimořádně citlivá erotogenní zóna a jeho dráždění zaručuje příjemné pocity. Když se partnerce vaše dotyky líbí, můžete pokračovat postupně do větší hloubky. Velmi pomalu! Pokud se jí to stále líbí, tak prst můžete konečně vyměnit za penis. Chce to čas a trpělivost, za pět minut ho tam určitě nedostanete. Sledujte pocity vaší milé a ptejte se, co cítí. Skutečný požitek a vzrušení oběma partnerům zaručuje jen mimořádná opatrnost partnera. Při análním sexu dvojnásobně platí pořekadlo „Pomalu, ale jistě!" V opačném případě si namísto rozkoše partnerka užije neskutečné bolesti.

 

Ilustračné fotoIlustračné foto

4. Pokud se chystáte vstoupit do „zakázané zóny", měli byste mít krom své chuti připravený i kondom a lubrikační gel. S gelem se šetřit nevyplatí. Konečník, na rozdíl od vagíny, totiž nemá schopnost přirozeného zvlhčování. Prezervativ vás zase ochrání nejen před infekcemi a zápaly, ale i od různých sexuálně přenosných chorob. Během styku totiž může dojít k malému poškození anebo natrhnutí konečníku. Jde o mikrotrhlinky, které nebolí, nekrvácejí, ale i tak představují pro naše zdraví mimořádné riziko!


5. Co se dotklo konečníku, nesmí už přijít do styku s vagínou! Když už jednou vejdete do zadních dvířek, ať vás ani nenapadne vrátit se ku klasickému styku. Ani penisem, ani prstama! Neexistuje! Mohli byste na partnerku přenést těžkou infekci.

 

Pohled sexuologa
Anální styk dokáže zaručit vzrušení nejen mužům, ale i ženám. Rektální otvor totiž spojuje s vagínou tenká stěna s množstvím nervových zakončení, které se postarají o slastné pocity. V žádném případě však nebudeme žádnou ženu přesvědčovat, že anál je ta nejúžasnější praktika, neboť víme, že ty, které ho nesnášejí, by se hned ozvali s doporučením - „Páni, vždyť si ten váš úžasný anál zkuste nejdříve na sobě, abyste zjistili, jaká je to slast!" Tuto praktiku mohou vykonávat jen partneři, kterým vyhovuje a líbí se jim. Pokud se anál ženě nelíbí, neměla by ho dělat ani z milosti pro radost partnera. Z análu musí mít potěšení oba!

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře