Sexy sochy

Přidáno: 25.07.2009 | Autor: Mika | Přidal: Medo

I kus neživého kamene dokáže lidi pořádně rozpálit a vzrušit! Své o tom ví tzv. statuofilici. Slyšeli jste už o nich? Jsou to na prvý pohled úplně normální lidé. Když se však dostanou do blízkosti krásných nahých soch, mění se na sexuální monstra! Statuofílie je medicínou definovaná jako pohlavní vzrušování pohledem na sochy. Změňte se i vy alespoň na chvíli na statuofiliky! Bude to stát za to!

michelangelomichelangelo

Velkoryse obdařený Frey - návštěva pohanského chrámu ve švédské Uppsale vás šokuje! Nachází se tam socha jednoho z nejoblíbenějších bohů Vánů a ranného období Vikingů. Protože je Frey bohem soulože a erotiky, autor sochy ho obdařil gigantickým pohlavním údem! Muži věří, že jeden dotyk na tom správném místě jim zaručí erekci jako skála a ženy zas doufají, že do roka a do dne přijdou do jiného stavu. Za zkoušku to stojí, ne?

Pobuřující Achilles - nádhernou sochu, která zaujme nejen statuofiliky, najdete i v londýnském Hyde Parku. Přímo při vstupu do parku vás přivítá obrovská bronzová socha nahého bojovníka Achilla. V roku 1822, kdy byl Achilles v Hyde parku odhalený, způsobil u Londýňanů obrovské pobouření! Šlo totiž o první sochu, která byla vystavená nahá! Aby se skandál utišil, radnice se rozhodla zakrýt Achillův symbol mužnosti fíkovým listem.

 

venusafreyachiles

 

Milónská Venuše - v roce 1820 byla na ostrově Milos objevena socha, která je považovaná za první ženský akt. I když tuto mramorovou nádheru vytesal sochař Praxiteles ve čtvrtém století před našim letopočtem i dnes vás okouzlí její krása. Dva metry vysokou sochu bohyně lásky Afrodity můžete obdivovat v pařížském Louvru. Traduje se, že v dávných dobách podlehl kráse Afroditiny sochy nejeden muž.

Extáze svaté Terezy - kostel Santa Maria della Vittoria přímo v centru Říma v sobě ukrývá mimořádně sexem nabitou sochu! Italský sochařský génius Bernini zvěčnil svatou Terezu v momentě, kdy se její tělo zmítalo v křeči orgasmu! Když bylo socha v 17. století odhalena, vypukl skandál ohromných rozměrů. Někteří konzervativnější svatí muži ještě i dnes nemohou rozdýchat sochu světice, která prožívá obrovský orgasmus. Přesvědčte se na vlastní oči, že socha je právem považována za nejnevhodnější výzdobu, jaká kdy byla umístěna v křesťanském chrámu!

Michelangelův David - nejkrásnějšího chlapa z kamene na světě jednoduše musíte vidět! David byl v roce 1504 vystavený při vchodu do Palazza Vecchio, čili radnice ve Florencii, dnes je originál umístěný v místní Akademii. Mistr Michelangelo v Davidovi zhmotnil dokonalé proporce mužského těla tak, jako žádný jiný sochař před ním ani po něm! Jeho dokonalé tělo má však jednu maličkou chybičku - jeho přirození vzbuzuje spíše lítost než údiv. Vědci mají i na tento „problém" vysvětlení! Dva profesoři medicíny z Florencie jsou přesvědčeni, že Michelangelo zobrazil Davida, budoucího izraelského krále, v boji s Goliášem těsně před tím, než obra zasáhl kamenem. Přirození se mu zmenšilo kvůli strachu ze smrti!

Kámasútra - celá Indie je poseta chrámy, které celkem bezostyšně ukazují světu porno toho nejtvrdšího kalibru! Erotické výjevy zobrazující všelijaké sexuální polohy z knihy lásky se nenacházejí uvnitř svatyň, ale na venkovních zdech. Sochy mají návštěvníkům připomenout, aby své sexuální touhy nechali mimo chrám. Za jedny z nejkrásnějších staveb se považují chrámy v Khadžurahu, které byly postaveny před přibližně tisíci lety. Chrámy, které jsou na ploše třinácti čtverečních kilometrů, jsou považovány za nejlepší příklad indického erotického umění.

Přejeme vám šťastnou, erotikou nabitou cestu!

 


Bon Jovi: Thank You For Loving Me

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře