SPERMIE, ORGÁNY, VLASY, KREV. VŠECHNO SE DÁ PRODAT!

Přidáno: 31.01.2008 | Autor: Mika | Přidal: Medo

Nemusíte zrovna patřit mezi muže, kteří se živí nejstarším řemeslem na světě a přesto vám vaše tělo může vydělat zajímavé peníze. Možná máte něco, co jiným chybí a za co jsou ochotni zaplatit. Rovnou na dřevo!

fotografiafotografia

Zjistili jsme, že na Slovensku je několik míst, kde vám zaplatí za každý váš orgasmus cca 300,- Kč. A přitom se nemusíte s nikým vyspat. Stačí zajít do nejbližší spermabanky a splňovat určitá kritéria. Své semeno můžete zpeněžit jen v případě, že máte od 18 do 35 let, vysokou školu a dobrý zdravotní stav. Darování je anonymní, diskrétní a jednoduché. Sestřičky ve spermabankách jsou velmi vzdělané ženy a proto ví, že mužům stačí k orgasmu zrakový vjem. „Odběrové místnosti" proto zásobily inspirujícími pornočasopisy. Ruku k dílu však nepřiloží. Obsloužit se do odběrní nádobky musíte sami.

VÝHODA: Zaplatí vám za „TO", co denně děláte zadarmo

NEVÝHODA: Po světě může běhat neomezený počet vašich potomků.

 

Vaším tělem si můžete vydělat i tisíce. Dražší než spermie jsou vlasy. Krásné, zdravé, dlouhé vlasy. Čím delší, těžší a světlejší, tím dražší. Gram 65 centimetrových blond vlasů vlasová studia vykupují za téměř 25 Kč. Pokud je to pro vás dostatečná motivace a vy jste rozhodnuti zbavit se svého rockového image, vaše vlasy můžete prodat za tři - čtyři tisícovky! V profesionálních salonech vám nejen zaplatí, ale navíc vás zdarma i ostříhají, případně váš nový účes zabarví. Zpeněžte změnu svého image! Pro parukáře se stanete opět zajímaví, až když vám vlasy dorostou nad 25 centimetrů.

VÝHODA: Už nikdy nebudete platit kadeřníkovi, ale on vám.

NEVÝHODA: Vlasy rostou rychlostí přibližně 1 centimetr za měsíc.

 

Nejvzácnější tekutinou je prý krev. Na Slovensku však s krví žádný byznys nerozběhnete! Krev se na Slovensku neprodává, ale daruje! Finanční výhody si můžete užívat až po opakovaném darování. Jako držitelé Jánského plakety například nebudete muset za noc strávenou v nemocnici platit 50 korun. Padesátka vás asi z bídy nevytrhne, svojí krví však můžete zachránit životy jiných. V sousedním Rakousku je už ale situace o trošku příznivější a jako dárce tam uslyšíte šustění bankovek. Za odběr krevní plazmy vám naši jižní sousedi vyplatí 18 eur na ruku.

VÝHODA: Plazmu můžete darovat až 50 krát za rok, což je roční výdělek až 24 tisíc Kč.

NEVÝHODA: Možná si budete připadat dost vysátý.

 

Máte až dvě fungující ledviny? Někdo ani jednu a s radostí, za nemalý peníz ji od vás koupí! Tady už ale porušujete nejen kostelní pořádek, ale i zákony! Například v Číně se dá ledvina prodat od 30.000 do 100.000 dolarů. Na trhu je zájem i o játra, srdce a další orgány. Jejich cena je samozřejmě vyšší. Peníze si už ale prodávající moc neužije. Kšeftuje se nejen ve světě, ale i u nás doma. Jistý muž ze středního Slovenska se veřejně přiznal, že mu kamarád prodal ledvinu za 450 tisíc. Vzal si půjčku, absolvoval operaci a je šťastný, že žije.

VÝHODA: Z výhody se spíše než vy bude těšit kupující.

NEVÝHODA: Obchodování s lidskými orgány je trestné!

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Vlasy - mastná koruna krásy

Komentáře