LUXUS PRO VŠECHNY

Přidáno: 01.02.2008 | Autor: Mika | Přidal: Medo

To, z čeho jsme byli hotovi před pár lety, nás dnes už velmi nebere. Máme za sebou éru natural kosmetiky, potom jsme kupovali vše, v čem bylo aloe vera a za námi jsou i časy, kdy jsme museli mít alespoň jeden krém s koenzymem Q 10. Nuda, nuda, samá nuda! Kosmetickým společnostem víc než na naší kráse záleží na vysokých ziscích a proto stále vymýšlejí něco nového. Nejnověji začaly do své kosmetiky přidávat zlato, perly a diamanty! A víte, co je super? Že to fakt funguje! Je sice pravda, že objevily jen to, co se vědělo už před tisíci léty, ale koho to teď trápí? Hlavně, že to opět vytáhly na světlo boží.

fotografiafotografia

To, že zlato sluší nejen našemu dekoltu a rukám, ale i pokožce na tváři, bylo známo už ve starověkém Egyptě a Indii. Kromě toho tehdy věřili, že zlato zaručuje nesmrtelnost a má léčivou moc. Takže někdo si asi přečetl staré indické pohádky, ve spojení krémů se zlatem zacítil dobrý byznys a nabídl nám luxus, jaký tu ještě nebyl! Jasně, že jsme hned zareagovali! Každá musí mít krém s nanočástečkami tohoto nejvzácnějšího kovu. Kromě toho, že je to luxusní, je to i účinné. Zlatu se připisují omlazující účinky, působí antioxidačně a podporuje imunitu kůže. Na to se opravdu vyplatí začít šetřit. Nejen zlato v krémech nám udělá radost. Vyšším levelem jsou diamanty a jiné drahé kameny. Ty se v kosmetice používaly ještě v 17. století. Téměř čtyři století jsme museli žít bez těchto zázračných krémů a dnes je můžeme opět používat! Diamant má jednu úžasnou vlastnost - dokáže zesílit efekt jiných složek a navíc vaši tvář vyčistí, zpevní a ještě i omladí. A po tom přece všichni toužíme. Nejtvrdší drahokam na světě se používá i na výrobu zázračných tinktur. Diamant sedm dní máčejí v roztoku a pomocí vibrací a slunečních paprsků tak jeho vlastnosti pronikají do emulze. Na váš vkus příliš velká alchymie? To nic, hlavně že to funguje!

 fotografia

Ještě víc zázraků zaručuje kosmetika z perel. Před tisíci lety používaly ženy perlový prášek na zesvětlování pleti. Dnes se takovýmto krémem asi natírá alabastrově bílá Nicole Kidmanová. Perly toho dokáží víc. Odstraňují pigmentové skvrny, regenerují a hydratují. Pokud jste se pevně rozhodli, že toto musíte mít, blahopřeji k dobrému předsevzetí a přidávám zdrcující informaci : dejte svůj náhrdelník z říčních perel zpět do šperkovnice. Na prášek se melou jen perly, které pocházejí ze vzácných ústřic Sanakalu. Ty se pěstují ve Spojených státech amerických ve speciálně měkké vodě a do velikosti třech milimetrů dorostou až za pět let.

Jedinou nevýhodou „diamantové" kosmetiky je její vysoká cena. Ať vás ani nenapadne umírat nenaplněnou touhou po luxusní kosmetice. Můžete ji mít i s mizerným rozpočtem! Mám pro vás levnější řešení. Moudré knihy tvrdí, že vzácné kovy a kameny, přenášejí do prostředí, ve kterém se nacházejí, svoje vlastnosti. Takže zkuste svůj zlatý zásnubní prsten s diamantovým očkem ponořit do obyčejného stokorunového krému. Podle této neprůstřelné logiky by to mělo fungovat jedna radost. Už je to třeba jen vyzkoušet!

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře