Čankišou konečně zase v Brně

Přidáno: 11.11.2009 | Přidal: chris

Kapela Čankišou, která pravidelně roztancovává publikum v nejrůznějších koutech světa, se po delší době vrací na domácí půdu a to do brněnského klubu Metro, ve kterém vystoupí vůbec poprvé. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 12.11.2009 a začne ve 20.30.

ČankišouČankišou

Listopadovým koncertem v  Metru se kapela po dlouhé době vrací do brněnských klubů a to vůbec poprvé od křtu desky Lé la (duben 2008), za kterou získala nominaci na Anděla 2008 v kategorii world music a respektovaný novinář Jiří Moravčík ji označil za vůbec nejlepší českou world music desku roku 2008.

Čankišou mají za sebou na koncerty bohatou sezónu. Hráli na mnoha festivalech i v klubech v ČR i zahraničí - v Holandsku, Německu, Polsku či na Slovensku. V srpnu kapela otevřela legendární festival v Trutnově a dle slov Ondřeje Bezra na www.idnes.cz Trutnov doslova smetla: "... Králi prvního, čtvrtečního večera Open Air Music Festivalu v Trutnově se překvapivě stali brněnští Čankišou. A to v konkurenci největších hvězd festivalu, skotských Primal Scream..." V prestižním anglickém hudebním časopisu vyšla skvělá recenze na poslední deku Lé la, což se podaří málo které české kapele.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře